přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: STRATOVARIUS

14.7.2014 Stále ještě aktuální loňské album Nemesis se finským Stratovarius mimořádně vydařilo a cítí to zřejmě i sama kapela. Proto jej po relativně krátké době vypustila do světa v luxusní edici nazvané Nemesis Days, která vedle samotné desky obsahuje cca osmdesátiminutový dokument o natáčení desky.
24.3.2013 Finští Stratovarius přijeli do Zlína se svou novou deskou Nemesis a přivezli s sebou také také kapelu Amaranthe ze Švédska, která ve své hudbě spojuje metal s prvky pop music. Metalový večer zahájili američtí Seven Kingdoms.
14.3.2013 V oblíbených prostorách Masters of Rock Café se 22. března odehraje koncert power-metalových veteránů Stratovarius. Hvězdná finská kapela přijede představit novou studiovou desku Nemesis.
8.10.2012 Ano, je to zase tady. Jak už jsme uvedli minule, na základě vašich ohlasů opět přicházíme s blokem tří kapel, které vždy něco spojuje - ať už styl, obsazení, země původu... prostě něco. A copak to bude dnes?
20.7.2012 Přinášíme druhou část fotogalerie z desátého ročníku Masters of Rock. Vidět můžete letošního headlinera Nightwish, dále Stratovarius, Arch Enemy, Sabaton, Korpiklaani, Arakain s Lucií Bílou a další.
12.7.2012 Desátý ročník open-air festivalu Masters of Rock startuje už dnes na obvyklém místě v areálu likérky Rudolf Jelínek ve Vizovicích. Návštěvníci se mohou těšit například na symfonické Nightwish, Within Temptation a Sirenia, příznivce starého rocku jistě potěší Thin Lizzy.
27.11.2011 První várku chystaných kapel odtajnil metalový festival Masters of Rock. Jubilejní desátý ročník proběhne ve dnech 12. až 15. července v tradičním areálu vizovické likérky Rudolf Jelínek.
7.9.2010 Po extrémně úspěšném turné Hellish Rock world Tour 2007/2008 se legendární ikona německého melodického heavy metalu HELLOWEEN vrací na světová pódia! V rámci nového světového turné...
8.2.2010 Fanoušci heavy-metalu v Indii jsou pobouřeni. Na festivalu Rock in India, kde dříve hráli Iron Maiden, Megadeth a Machine Head, letos vystoupí Backstreet Boys. To organizátoři německého festivalu Wacken Open Air žádné podobné překvapení (alespoň prozatím) nechystají.

1-9 (9)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.