muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: STRAHOV OPEN AIR

25.9.2012 Jaký úspěch může mít festival, který vzniká téměř v utajení a o jehož další existenci pořadatelé dávají vědět jen pár dnů před začátkem? Uvidí se zítra. To totiž v areálu vysokoškolských kolejí na pražském Strahově vypukne Strahov Open Air.
4.10.2010 Tradiční akcí při příležitosti zahájení nového akademického roku stal festival Strahov Open Air. Chybět nebude ani letos, kdy jej Stavovská unie při ČVUT uspořádá tuto středu na obvyklém místě v areálu kolejí na pražském Strahově.
12.10.2009 Zahájení nového akademického roku již tradičně doprovodí festival Strahov Open Air v areálu vysokoškolských kolejí na pražském Strahově. Tentokrát se uskuteční ve středu 14. října a stejně jako v minulých letech na něj bude vstup zdarma.
30.9.2008 Při příležitosti zahájení nového akademického roku se ve středu 8. října v areálu vysokoškolských kolejí na pražském Strahově již pojedenácté uskuteční festival Strahov Open Air.
1.10.2007 Jubilejní desátý ročník festivalu Strahov Open Air, pořádaného u příležitosti zahájení nového akademického roku, se uskuteční 10. října v areálu strahovských kolejí v Praze.
10.10.2006 Zatímco tancechtiví budou zítra obklopovat klub Roxy, budou ostatní moci zamířit na pražský Strahov, kde se u příležitosti zahájení nového akademického roku uskuteční devátý ročník festivalu Strahov Open Air.
27.9.2006 Devátý ročník festivalu Strahov Open Air proběhne ve středu 11. října na prostranství mezi vysokoškolskými kolejemi a v přilehlých hudebních klubech na pražském Strahově.

1-7 (7)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.