muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: STORM

29.7.2008 V Mariánském údolí na východním okraji Brna se 30. srpna uskuteční pátý ročník festivalu Semtex Culture. Coby headliner byl už před časem avizován jamajský dancehallový zpěvák Shaggy, k němuž nyní do soupisky přibyla dvojice britských elektronických projektů: X-Press 2 a Kosheen.
8.1.2007 Příznivci pražské hardcore/crossoverové scény budou mít zítra žně. Nejenže se na strahovské Sedmičce se v rámci Týdne pro 007 uskuteční benefiční koncert kapely Lvmen, na programu pražských klubů jsou i další akce.
17.9.2006 Kytarovkáři budou mít ve středu díky programové nabídce pražských klubů celkem slušný výběr: v Paláci Akropolis své debutové album pokřtí skupina Prowizorium, Rock Café bude patřit kapele Imodium a a v malostranském PopoCafePetlu vystoupí původem americký písničkář Ian Kelonsky.
22.3.2005 V článku k druhému (25.2.2005) kolu 4.ročníku soutěže pro mladé začínající kapely s vlastní originální tvorbou nazvané Rock Café Contest (www.rockcafe.cz/contest.asp) jsme psali, že se nám to pěkně...

1-4 (4)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.