muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: STING

24.5.2010 Legendární zpěvák a hudebník Sting si na letošní léto přichystal naprostou lahůdku. Fanouškům naservíruje své největší hity, které pro letošní rok nahrál v novém aranžmá za doprovodu symfonického orchestru.
15.3.2010 Stingova nová deska není vánoční album v klasickém slova smyslu. Je to spíš album se zimní tematikou, hodící se k poslechu nejvíc během dlouhých zimních večerů a ozdobeného stromku.
26.10.2009 Po albu písní z dílny barokního skladatele a loutnisty Johna Dowlanda přichází britský zpěvák a muzikant Sting s dalším projektem, který by od něj ještě před pár lety zřejmě nikdo nečekal.
14.9.2009 Dnešní host této rubriky byl vyhlášen nejlepším zpěvákem již na 1. československém beatovém festivalu v roce 1967. Tuto skutečnou legendu českého rocku jistě nemusím představovat.
6.1.2009 Titul nese název Peter and the Wolf (Péťa a vlk), ale přesnější je menším písmem vyvedený nadpis Prokofjevovská fantazie. Jde totiž o "večerníčkovskou" vizualizaci několika Prokofjevových skladeb,...
18.12.2008 Svoji dosavadní kariéru shrnula jedna z nejlepších domácích pop rockových zpěvaček vloni na přepychově pojatém CD+DVD s názvem Best Of ‘93 ‘07. Letošní dlouho připravované podzimní koncertní turné Anna K musela nakonec...
26.11.2008 Přes veškeré úvahy, snahy a očekávání se loňské mimořádné comebackové turné The Police České republice přece jenom vyhnulo. Jistou satisfakcí tudíž může být právě vydávané DVD Certified.
26.7.2008 V Kongresovém centru Praha se 6. října představí uznávaný trumpetiska Chris Botti - držitel mnoha významých ocenění a spolupracovník řady věhlasných hvězd.
14.1.2008 Sérii tří koncertů si na příští týden naplánoval americký soulový zpěvák a muzikant Vinx. Představí se za doprovodu hráče na harfa-kytaru Dana LaVoie a perkusisty Edgara Diaze.
25.5.2007 Reunion skupiny The Police nebere konce. Po avizovaném koncertním turné, jež bude mít zastávku i v České republice, vydává trojice Sting, Andy Summers a Stewart Copeland výběrové dvojalbum The Greatest Hits. Na trhu by se mělo objevit 11. června.

21-30 (48) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.