muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: STING

23.6.2015 Na východní cíp Evropy láká k návštěvě už před tím, než udeří největší vedra, vyhlášená barcelonská Primavera. Jižanská nátura zde v době vyvrcholení Ligy Mistrů většinou zápolí do pozdně ranních hodin a představuje sklizeň toho nejlepšího, co se na alternativní scéně urodilo.
7.6.2013 Britský zpěvák Sting potěší své fanoušky novou deskou. Album The Last Ship vyjde 20. září a bude obsahovat dvanáct autorských písní. Skladby jsou spojené se stejnojmenným muzikálem, který by měl mít příští rok premiéru na Broadwayi.
8.2.2013 Šedesát let, hudebník, skladatel, textař, člověk s ekologickým cítěním. Asi by stačila tato věta, a valná většina lidí by věděla: která bije a co čekat. A právě ta valná většina různých typů lidí na jeho koncertě je něco, o čem se jiné valné spoustě lidí...
10.8.2012 Po velkém úspěchu Stingova světového turné 2011 - 2012, Vám Live Nation s potěšením oznamuje, že turné BACK TO BASS se letos na podzim vrátí do Evropy, kdy Sting představí své nejznámější hity za doprovodu 5-ti členné kapely.
7.8.2012 Sting sa po tretí raz tento rok vráti do Česka a po roku aj na Slovensku. V Ostrave a Košiciach sa ukáže s "štandardnými" verziami skladieb z jeho katalógu pod názvom Back To Bass Tour.
28.7.2012 Označit Michala Máku za člověka, který poznal český hudební průmysl ze všech jeho stránek a zakoutí, je asi ten nejvýstižnější způsob, jak ho charakterizovat. Začínal v 90. letech jako DJ na Radiu 1 a později na Radiu City, až postupně přešel na „druhou stranu barikády“...
16.2.2012 Důvod k oslavě se vždycky najde. A když náhodou ne, dá se slavit i zpětně. Tak jako to dělá Sting, který na aktuálním turné slaví předloňské pětadvacáté výročí vydání své první sólové desky. Proč ne...
13.2.2012 Není tomu tak dávno, co se spekulovalo nad návštěvou Stinga na festivalu Benátská noc. Nakonec se ale potvrdil jiný termín a místo vystoupení, a to na 25. červen do pražské O2 Areny.
20.1.2012 Ačkoliv už 14. prosince se na stránkách festivalu Benátská noc objevila zpráva, že za týden bude představen headliner jubilejního 20. ročníku, ani po více jak měsíci se tak zatím nestalo. Nástin přineslo až včerejší liberecké vydání Mladé fronty Dnes.
15.11.2011 Sám fakt, že příští rok Sting přijede oslavit loňské pětadvacáté výročí vydání první sólové desky, které předcházela už tak úspěšná kariéra s The Police, může působit úsměvně. Ale co, buď jak buď.

1-10 (48) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.