přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: STEPHEN MARLEY

30.03. Bob Marley měl bez debat největší vliv na popularizaci žánru reggae. Jeho potomci udržovali rodinnou tradici zprvu společně (Ziggy Marley & The Melody Makers) a...
20.5.2012 Stephen Marley se u nás měl představit už před čtyřmi lety na festivalu Trutnov Open Air. Tehdejší zranění kolene a jeho operace se však zasloužilo o odklad jeho premiérového vystoupení. K tomu nakonec dojde 30. května.
6.4.2010 Americký rapper Nas a jamajský reggae zpěvák Damian Marley chystají společné album. Jmenovat se bude Distant Relatives a na pultech se objeví 18. května
17.10.2008 Zdá se, že českým fanouškům reggae letos není přáno na živo spatřit alespoň některého ze členů jamajského reggae klanu Marleyovců. Poté, co svou účast na srpnovém festivalu Trutnov Open Air ze zdravotních důvodů odvolal Stephen Marley, přichází špatná zpráva i ze stáje jeho bratra Ky-Maniho.
19.8.2008 Reggae zpěvák Stephen Marley zrušil své vystoupení na festivalu Trutnov Open Air, který bude probíhat o tomto víkendu - od 21. do 24. srpna. Důvodem je zranění kolene a jeho následná operace. Náhradníkem bude Carlos De Nicaragua, mimo jiné člen skupiny Mano Negra.
7.8.2008 Letošní Trutnov Open Air Music Festival se uskuteční od 21. do 24. srpna a bude ve znamení jednadvacítek. Mezi hvězdy patří Stephen Marley, Soulfly, The Subways, Voodoo Glow Skulls nebo Shelter.
31.5.2008 Prvním potvrzeným headlinerem letošního ročníku Trutnov Open Air Music festivalu, který bude probíhat od 21. do 24. srpna, je Stephen Marley, nejmladší syn legendárního jamajského reggae zpěváka Boba Marleye.
25.7.2007 To, co bychom čekali. Pětadvacetiletý syn Boba a Rity je dost slušný talent a udrží naši pozornost po většinu neo-reggae alba, ale popová produkce to celé činí jaksi obyčejnější a podobné mnoha slyšeným věcem...

1-8 (8)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.