muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: SPORTO

29.11.2014 Po Sportu představujeme v Songu dne i Bonuse. Skladba z alba Konec civilizace, má vůbec nejoblíbenější od něj - Psychologové. A v blízké době v naší rubrice očekávajte ještě jeden projekt, který se vyvinul ze Sporta...
16.6.2014 V rámci výstavy Grey Gold 65+, který pořádá Dům umění v Brně, se zítra odehraje speciální vystoupení rapera Bonuse za doprovodu sboru seniorek Elpida.
18.5.2014 Prodavač jede, ale nezapomínejme ani na jeho starší projekty. Deska More od Sporto je prostě klenot. Poslouchejte, stahujte - pořád je to zadara.
27.1.2014 Prodavač bezpochyby patří do kolonky těch podivnějších názvů, které pro svůj hudební projekt můžete zvolit. Obzvlášť, pokud v něm ještě nejste sami, ale fungujete jako normální kapela. Název nenázev, nic to nemění na faktu, že toto osobité uskupení patří mezi nejzajímavější popová jména u nás.
2.4.2013 Aký je spojovník medzi dvoma hlavnými členmi niekdajších Sporto? Je to Pe.Klo, ktorý spolupracoval nielen na Bonusových albumoch Konec civilizace i Náměstí míru, ale i na projekte Prodavač a jeho EP Duchové.
28.11.2012 S Audiotipmi od rapera, pesničkára atď. Bonusa sa v poslednom čase roztrhlo vrece. Po voľne stiahnuteľnom splite s Flowers For Whores a charitatívnom živáku Live+Love tentoraz pripravil druhú nahrávku svojho ambient-noise projektu aMinor.
25.7.2012 Aran Epochal, projekt za ktorým stojí Adam Nenadál zo Silver Rocket a Gnu sa pre svoj aktuálny vinylový split spojil s Benem, slovenským raperom a poetom. V spolupráci s Karaoke Tundrom a Yozom vznikol 7'' vinyl nazvaný Medvedí singel
10.12.2011 Desať rokov, desať skladieb, desať interpretov. Kompilačný album Ten Deadred pokrstí budúci týždeň, podľa vlastných slov, na slovenskej scéne najdlhšie pôsobiace D.I.Y. vydavateľstvo Deadred.
26.11.2011 Jenom pár dní uběhlo od vydání nového alba Martina Hůly alias Bonuse, Náměstí Míru, které následuje po loňské rapové nahrávce Konec civilizace. Náměstí Míru znamená posun od původního zvuku, o čemž také padla reč v našem rozhovoru.
11.11.2011 Takřka po roce od vydání svého sólového debutu Konec civilizace se raper Martin Hůla alias Bonus připomíná novou deskou. O přípravách vydání Náměstí míru jsme vás informovali v září, dnes už si jeho nový výtvor můžete poslechnout na stránkách labelu Starcastic či skrz níže umístěný widget.

1-10 (44) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.