muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: ŠPANĚLSKO

30.1.2014 Španělský festival Primavera, který se každým rokem odehrává pár metrů od barcelonského moře, také tentokrát vykouzlí hvězdnou sestavu alternativních legend a vycházejících jmen.
8.10.2012 Pár dnů po belgickém Rock Werchteru potvrzuje vystoupení Blur také festival Primavera Sound. Kapela se představí jak na jeho tradiční verzi ve španělské Barceloně, tak i na jeho portugalské odnoži v Portu, která měla letos premiéru.
30.1.2012 Zaslúžený trendesetter medzi festivalmi, barcelonská Primavera Sound, dnes na tlačovej konferencii zverejnila podstatnú časť line –upu.
12.11.2011 Španělský festival Primavera Sound představil svou první velkou hvězdu pro nadcházející ročník 2012: zpěvačku Björk. Po polském Open’er Festivalu je tak Primavera dalším festivalovým obrem, jehož line-up bude tato originální islandská umělkyně v příštím roce zdobit.
2.6.2011 Posledný deň hudobného raja na zemi, barcelonského festivalu Primavera Sound, taktiež priniesol zručne namiešaný koktejl kvalitného popu, alternatívneho hluku i indie senzácii.
31.5.2011 Primavera Sound. Festival, ktorý prináša aktuálne hudobné trendy, kultové kapely ovplyvňujúce podobu hudby viac ako 30 rokov, i najčerstvejších, vizionárov na prahu kariéry, počas niekoľkých dní ponúka všetko, po čom alternatívne ucho túži.
14.4.2011 Festival prinášajúci jeden z najlepších line upov v Európe zverejnil posledné mená do svojho nabitého programu. Organizátori oznámili vystúpenie portorických Davila 666 a folkových obľúbencov Jacka Whitea, Angličanov Smoke Fairies.
2.2.2011 Že na španělském festivalu Primavera Sound zahrají Pulp, Belle & Sebastian, The Flaming Lips, Animal Collective, The National nebo John Cale s orchestrem se ví už přes dva měsíce. Od té doby se ovšem line-up rozšířil už na více jak 120 položek.
24.11.2010 Španělský festival Primavera Sound se v posledních letech v očích příznivců alternativní a nezávislé hudby stává jakousi Mekkou. O tom, že tento trend bude pokračovat, svědčí i soupiska prvních ohlášených kapel pro rok 2011.
4.6.2010 Primavera festival sa odohrával na rozpálenom výstavisku. Morom obkolesený areál vytváral krásne pozadie pre ešte krajšie koncerty, a svojím spôsobom aj prehlušil typické festivalové zápachy a stupňujúci sa neporiadok.

1-10 (12) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.