muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: SOUTHSIDE

19.2.2013 Po Sigur Rós, Rammstein, Arctic Monkeys, The Smashing Pumpkins alebo Queens Of The Stone Age, prekvapila nemecká dvojica festivalov Southside/Hurricane ďalšími silnými menami na svoj aktuálny ročník.
17.1.2013 Ani letos nebude na německých festivalech Hurricane a Southside o zajímavý program nouze. Slibem budiž přinejmenším dosavadních zhruba pět desítek potvrzených položek v line-upu.
21.9.2012 Ještě se mnozí nestačili oklepat z letošní festivalové sezóny a už jsou tady zprávy o té další. Tak například německá kapela Rammstein dnes pro rok 2013 ohlásila turné po velkých evropských festivalech.
16.1.2012 Minulý týden byla německá dvojčata Hurricane a Southside vyhlášena nejoblíbenějšími evropskými festivaly mezi samotnými účinkujícími, teď ohlašují další kapely. A rozhodně ne nezajímavé!
12.1.2012 Potřetí v řadě byly pod záštitou evropské festivalové asociace Yourope uděleny ceny European Festival Awards. Oproti loňsku výsledky přináší menší zemětřesení. Může za to především nové pravidlo, podle kterého nesmí opakovaně v téže kategorii zvítězit vítěz předchozího ročníku.
16.12.2011 S blížícím se létem se rozrůstají line-upy čím dál tím většího množstí festivalů a výjimkou přitom není ani německá dvojice Hurricane a Southside. Obě akce slibují i pro příští rok na osm desítek kapel.
19.4.2011 Podobně jako u konkurenční dvojice Rock am Ring a Rock im Park, také v případě festivalů Hurricane a Southside dostává letošní line-up konečné obrysy. Zřejmě posledními z hlavních headlinerů budou američtí rockeři Incubus.
24.2.2011 Už sama o sobě silná programová soupiska německých festivalů Hurricane a Southside, kterou do nynějška tvořily kapely jako Foo Fighters, Blink 182, Arcade Fire, The Chemical Brothers, Portishead, Arctic Monkeys, Gogol Bordello nebo Elbow, se opět rozrůstá.
20.12.2010 Po prvních lákadlech v čele s Foo Fighters, Blink 182 nebo The Chemical Brothers přichází od pořadatelů německých festivalů Hurricane a Southside druhá várka ohlášených pro rok 2011.
27.11.2010 Pokud sledujete náš nový festivalový Facebook, asi už o tom víte. Za festivaly Rock am Ring a Rock im Park, které lákají na Kings of Leon nebo Coldplay, nezůstávají pozadu ani jejich sokové z druhé velké bratské dvojice - Hurricane a Southside.

1-10 (22) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.