muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: SOUTHPAW

6.11.2011 Spolupráce Jiřího Buriana a Mikoláše Růžičky už před časem vyústila v multimediální projekt Ghostmother. Mnohem více se o nich začalo mluvit ale až s příchodem akustického Republic of Two.
6.11.2011 Dejme teď vzpomenout tomu, co předcházelo akustickým Republic of Two, s nimiž dneska Jiří Burian aka Gregory Finn sklízí úspěchy. Nezdá se to, jak ten čas letí, ale Boys Make Noise od Souhtpaw vyšlo už někdy před sedmi lety...
4.11.2011 Za loňský debut Raising the Flag získali Jiří Burian a Mikoláš Růžička cenu Anděl v kategorii Objev roku. Teď se hlásí s jeho následovníkem pojmenovaným The End of War.
23.2.2011 Skladba roku, to je jediná kategorie Andělů za loňský rok, ve které byla kapela Nightwork nominována a nezískala cenu. Z pražské Incheba Areny si odnesla ocenění pro nejlepší skupinu, nejlepší album a nejlepší videoklip.
7.1.2011 Pražská kapela Southpaw, jedna z nejvýraznějších zástupkyň domácí klubové scény „nultých“ let, se po jedenácti letech rozhodla definitivně ukončit svou činnost. S fanoušky se rozloučí 11. března v pražském Paláci Akropolis.
4.10.2010 Tradiční akcí při příležitosti zahájení nového akademického roku stal festival Strahov Open Air. Chybět nebude ani letos, kdy jej Stavovská unie při ČVUT uspořádá tuto středu na obvyklém místě v areálu kolejí na pražském Strahově.
4.10.2010 Ema Brabcová, známa predovšetkým z pôsobenia v kapelách Khoiba, či Roe-Deer, sa po viac ako dvojročnej pauze vracia na scénu. Spolu so Šmitym, jej niekdajším kolegom práve z Roe-Deer, založila projekt Luno.
5.8.2010 Na příští víkend připadají hned dva tradiční valašské festivaly. V pátek 13. srpna se v amfiteátru Na Stráni ve Valašském muzeu v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm uskuteční jedenadvacátý ročník Valašského Folkrockování a o den později v nedalekém Hrachovci u Valašského Meziříčí sedmnáctý ročník festivalu Hrachovka.
18.5.2010 Po Röyksopp, The Subways, Robots in Disguise, Loonaloop a početnej skupine lokálnych interpretov láka nový, v súčasnosti už asi druhý najväčši slovenský festival na ďalšie zahraničné meno - Parov Stelar.
6.4.2010 Nový slovenský festival Grape, ktorý sa 13. a 14. augusta uskutoční v Pezinku, potvrdil ďalšie dve zahraničné mená, obe tunajšiemu publiku dobre známe, konkrétne Robots in Disguise a Loonaloop.

1-10 (92) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.