muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: SOUNDS LIKE THIS

19.9.2012 Kultová slovenská kapela Le Payaco ohlásila po šesťročnej odmlke návrat na hudobnú scénu. Potenciálnemu návratu nasvedčovali už koncerty na festivaloch Pohoda 2011 a Grape 2012 alebo minuloročný samostatný koncert v Bratislave.
3.8.2011 Devatenáctý ročník festivalu Beseda u bigbítu, který se zvláště v posledních letech vyprofiloval v akci, která představuje zajímavé kapely z domácí i zahraniční klubové scény napříč žánrovým spektrem, proběhne v pátek 5. a sobotu 6. srpna.
18.5.2010 Po Röyksopp, The Subways, Robots in Disguise, Loonaloop a početnej skupine lokálnych interpretov láka nový, v súčasnosti už asi druhý najväčši slovenský festival na ďalšie zahraničné meno - Parov Stelar.
6.4.2010 Nový slovenský festival Grape, ktorý sa 13. a 14. augusta uskutoční v Pezinku, potvrdil ďalšie dve zahraničné mená, obe tunajšiemu publiku dobre známe, konkrétne Robots in Disguise a Loonaloop.
16.2.2010 Charitatívnu akciu pre Haiti zorganizovala na Valentína aj Agentúra Pohoda. V bratislavskom Zrkadláči na Koncerte zo srdca hrali slovenské stálice. Od Collegium Musicum, cez Slobodnú Európu, Hex, Paru, PPE až k mladíkom akými su Pjoni a Ink Midget.
8.2.2010 Agentúra Pohoda prinesie na Valentína do bratislavského Zrkadlového háju charitatívny Koncert zo srdca, ktorý organizuje spolu s organizáciou Človek v ohrození. Stopercentný výťažok zo vstupného poputuje na podporu projektov do zemetrasením zničeného Haiti.
26.4.2009 V Bratislavskom klube Randal pokračovalo spoločné slovenské turné kapely Tomáša Slobodu Sounds Like This s po dlhšej pauze opäť koncertujúcimi Vetroplach, ktorí v súčasnosti pripravujú svoj nový album.

1-7 (7)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.