muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: SONY

22.2.2016 Lineární rekordér firmy Sony PCM-D100 je již čtvrtou generací přístrojů High-Resolution Audio určených pro záznam zvuku v terénu.
PCM-D100 je nejnovějším modelem v kategorii přenosných rekordérů Hi-Res Audio firmy Sony, který vychází z úspěšného modelu PCM-D1, který představoval světovou referenci v oblasti mobilních záznamových prostředků.
2.10.2015 Sony přichází s inovací digitálních bezdrátových mikrofonních systémů řady DWX. Novinkou je kodek, který oproti stávajícímu nabídne další dva režimy provozu – první s vyšší zvukovou kvalitou...
8.10.2012 Masteringový zvukový software Sound Forge byl více jak 15 let pouze pro PC a nyní Sony nabízí i verzi pro Apple Macintosh. Jedná se o vysoce profesionální zvukový editor, který běží na operačním...
8.10.2012 Sony Vegas Pro je stálicí mezi editačními audio/video programy. Verze 12 má např. tyto nové vlastnosti: rozšířená editace, 64bitové plug-iny, konverze a import/export z/do různých formátů, FX Masking,...
13.6.2011 Již od verze 4 mám osobně (a obecně se to o něm i říká) s tímto softwarem pro editaci zvuku (pouze pro Windows) zkušenost, že „sudé verze jsou lepší“. Verze 9 nebyla žádným zklamáním (na rozdíl třeba právě od verzí 5 nebo 7). Co tedy přináší sudá (a kulatá) desítka?
10.1.2011 Firma Sony představila v loňském roce novinku mezi dvoustopými rekordéry s označením lineární rekordér PCM-M10. Právě na tento nový přístroj se v dnešním testu zaměříme.
15.10.2010 Firma Sony je také mimo jiné výrobcem špičkové profesionální zvukové i obrazové techniky, kterou používají ke své práci přední světová televizní, rozhlasová a nahrávací studia. Pro dnešní test jsme vybrali lineární rekordér PCM-D50.
13.3.2008 Ze softwaru určeného pro práci s jedno a dvoustopými hudebními soubory, který se hodí především pro lineární střih a mastering, se stal vícestopý editor. Nahrávat, stříhat a masterovat lze nyní až s 64bitovými...
13.1.2006 Americká společnost Sony Music Label Group spadající do portfolia řetězce Sony BMG založila společně s provozovatelem televizního kanálu určeného pro gaye a lesbičky label, který by měl dát příležitost novým umělcům z řad této menšiny.
25.6.2003 Zítra, ve čtvrtek 26. června bude s konečnou platností rozhodnuto o vítězi vyhledávací soutěže Coca-Cola PopStar.

1-10 (10)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.