muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: SONISPHERE 2010

13.1.2011 O výsledcích hlasování v druhém ročníku European Festival Awards je rozhodnuto. Ceny byly předány včera večer v rámci festivalu Eurosonic v nizozemském Groningenu a tu v hlavní kategorii, Best Major Festival, obhájil polský Heineken Open’er.
24.11.2010 Druhý ročník evropských festivalových cen vstoupil do druhé fáze. Dnes v poledne pořadatelé ankety o nejpopulárnější evropské festivaly představili pro každé kategorii desítku užších nominací, které vzešly z fanouškovského hlasování.
22.10.2010 Už podruhé se hudební a festivaloví fanoušci mohou zapojit do hlasování v cenách European Festival Awards. Pokud se vaši favorité dostali do širších nominací, můžete je do 23. listopadu podpořit a pomoci jim tak k případnému umístění v užších nominacích.
15.6.2010 Festival Sonisphere, který proběhne už tuto sobotu, 19. června v Milovicích u Prahy, upřesňuje poslední detaily. Pak už nic nebrání tomu, aby se fanoušci vypravili na největší festivalovou událost tohoto roku.
8.6.2010 Letní teploty konečně dorazily do České republiky a na festival Sonisphere s Metallicou v čele, tedy na největší festival u nás, je očekáváno skvělé počasí.
27.5.2010 Předprodej potvrzuje, že festival Sonisphere s kapelou Metallica v čele bude největším tuzemským festivalem. Vstupenek už je prodáno více než 30 000. Přípravy na festival jsou v plném proudu a pořadatelé kromě kompletního line-upu upřesňují také některé další údaje.
17.5.2010 Ve věku nedožitých osmašedesáti let včera zemřel americký zpěvák Ronnie James Dio. Osudnou se mu stala rakovina, se kterou v posledních měsících bojoval.
27.4.2010 Vůbec první česká zastávka putovního festivalu Sonisphere mění místo svého konání. Namísto původně avizovaného letiště v Hradčanech u Mimoně se uskuteční na letišti ve středočeských Milovicích, kde se každoročně koná také festival Votvírák.
27.4.2010 Pořadatelé festivalu Sonisphere, který se v červnu chystá do České republiky, se rozhodli změnit místo konání akce. Důvodem je lepší dostupnost a větší pohodlí pro všechny účastníky. Z Mimoňského letiště se festival stěhuje na letiště v Milovicích.
15.2.2010 „Velká trash-metalová čtyřka“ Metallica, Megadeth, Slayer a Anthrax a kapely Mastodon a Heaven & Hell už nejsou v programu české mutace Sonisphere osamoceny. Pořadatelé festivalu, který proběhne 19. června na letišti u Mimoně, totiž ohlásili další sérii účinkujích.

1-10 (14) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.