muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: SOFA SURFERS

7.6.2012 Pražské ostrovy ožívají každoročně v červnu hudbou a ani letos tomu nebude jinak. V pátek 22. a v sobotu 23. června se tady koná festival United Islands of Prague. A množství kapel v jeho line-upu vydá na posluchačský maraton.
18.1.2011 Ani v průběhu nadcházející sezóny nebude pražský klubový program ochuzen o sérii Other Music, která v Paláci Akropolis prezentuje zajímavé hudební projekty zastupující alternativu napříč žánrovým spektrem.
17.1.2011 Post rock? Trip-hop mixovaný s acid jazzem, hip-hop křížený s dubem? Vznik Sofa Surfers umožnily nové technologie, které k hudební tvorbě poskytují zcela nezávislé a demokratické prostředky.
23.11.2010 Až do konce tohoto roku je možné zakoupit vstupenky na koncerty The Young Gods, Fanfare Ciocarlia, Magnifica a Sofa Surfers za akční ceny!
18.3.2010 Další z koncertů cyklu Other Music představí v pražském Paláci Akropolis jeden z vývozních artiklů hudební scény našich jižních sousedů, skupinu Sofa Surfers. Vystoupí v pátek 26. března v pražském Paláci Akropolis a na živo předvede mimo jiné skladby ze své nové desky Blindside.
21.6.2009 Ve městě je řeka, na ní ostrov a na něm festival se vstupem zdarma, připomíná vám to něco? V české metropoli proběhl o právě končícím víkendu United Islands of Prague a v rakouské se bude obdobná akce odehrávat o tom příštím, ovšem v o něco větším měřítku.
8.10.2006 V úterý večer se na pódium pražského Paláce Akropolis v rámci klubového festivalu Move po několika měsících opět vrátí rakouská formace Sofa Surfers. Na stějném místě se o dva dny později představí také francouzští La Phaze spolu s anglicko-českými kNot Photogenic.
2.10.2006 Šest předních pražských klubových scén se po roce opět dává dohromady, aby připravilo druhý ročník "městského festivalu" MOVE.
21.8.2006 Minulý čtvrtek se na letišti v Piešťanech otevřely brány druhého největšího festivalu našich východních sousedů nazvaného Hodokvas. Svému názvu tahle akce dostála na výbornou.Tak se na ní pojďme podívat.

1-10 (14) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.