muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: SMÍCHOFF SUMMER 2007

31.10.2007 Nejen řádku domácích kapel, ale rovněž francouzské electro-punkery La Phaze a belgické Hooverphonic, si na své znovuobnovené slavnosti, tentokrát uspořádané pod názvem SmíchOFF Summer, pozval pivovar Staropramen.
17.9.2007 Slavnosti pivovaru Staropramen jsou po roční odmlce zpět, tentokrát ale v novém termínu a pod novým názvem SmíchOFF Summer. Areál smíchovského pivovaru jimi ožije již tuto sobotu. Hlavními hvězdami budou Hooverphonic a La Phaze.
3.9.2007 Osmnáctkrát a dost, řekli jsme si. Štafetu po festivalové sezoně pozvolna přebírá opět ta klubová, a proto je tento díl našich pravidelných tipů pro letošní rok tím posledním. Pokud jsme vás během uplynulých měsíců na některou z akcí navnadili, jsme jedině rádi.
29.8.2007 Slavnosti pivovaru Staropramen jsou po roční odmlce zpět, tentokrát ale v novém termínu a pod novým názvem SmíchOFF Summer. Areál smíchovského pivovaru jimi ožije v sobotu 22. září.

1-4 (4)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.