přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: SLOVENSKO

12.7.2012 Sobotní ráno se opakoval praktický ten stejný scénář jako předchozí den, nejpozději v osm hodin všichni hromadně opustili přehřáté stany, vytvořili dlouhé fronty před sprchami a začali se shánět po něčem k snědku. Na
12.7.2012 Trenčínský festival Bažant Pohoda, mimo nespočet výborných interpretů, nabídl především pohodovou atmosféru. V první části fotogalerie se ohlížíme mimo jiné za koncerty Elbow, Bat for Lashes, Lou Reeda, Caribou nebo Two Door Cinema Club.
10.7.2012 Páteční horké ráno vyhnalo návštěvníky festivalu ze stanů brzy a jediným útočištěm byly stinné přístřešky, kde ještě někteří dospávali předchozí noc. Radlery, ledové tříště a voda z cisterny se pila po litrech.
10.7.2012 Hovorí sa to každý rok. Ako sa Pohoda vymyká všetkým pravidlám, festivalovým i slovenským, ako je oázou ideálov v neideálnej realite. Aj ja by som mala svoje pochybnosti, nebyť toho, že som každoročne svedkom lásky a pozornosti.
3.7.2012 V minulém speciálu o méně známých kapelách věnovaném letošní Pohodě jsme vám představili několik horkých tipů na koncerty vymykající se běžným žánrovým škatulkám. Na letišti poblíž slovenského Trenčína letos vystoupí velmi silná sestava.
2.7.2012 Pri pohľade na aktuálny line up Pohody je jasné, že ide o zatiaľ najlepší ročník festivalu. Spojenie kvality overenej a zbožňovanej s hudobníkmi neznámymi, plnými čerstvých prístupov, ešte nikdy nebolo organizátormi namiešané tak vyvážene.
29.6.2012 Pořadatelům slovenského Topfestu se podařilo na poslední chvíli sehnat náhradu za kapelu Godsmack, která jen pár desítek hodin před startem akce oznámila, že vzhledem k náhlému onemocnění zpěváka ruší celé turné.
28.6.2012 Už zítra začíná na letišti ve slovenských Piešťanech festival Topfest. Program se však nakonec bude muset obejít bez jedné z hlavních hvězd, americké heavy-metalové formace Godsmack.
22.6.2012 Pohoda je slovenská kultúrna udalosť roka, o tom nie je už niekoľko ročníkov pochýb. Jedným z dôvodov, prečo to je tak, je skutočnosť, že dramaturgia festivalu pravidelne prináša príjemné prekvapenia aj hudobne podkutým návštevníkom.
20.6.2012 PoKe na hlavnú scénu priniesol klubové kapely a v komornej, no zároveň festivalovej atmosfére ukázal program, aký slovenským festivalom chýba. Preto sa do tehelne mohol pozrieť Peter Hook z Joy Division, Xiu Xiu Larsen alebo Astronautalis.

81-90 (257) 

na začátek posounout vzad předešlé 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.