přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: SLOVENSKO

10.6.2013 Ve dnech 3. -6. října se v několika známých vídeňských klubech rozezní zvuky hudebních seskupení z Rakouska, Německa, Anglie, Islandu, Norska, ale také třeba z Rumunska, Lotyšska nebo Polska.
9.6.2013 Bratislavský festival Wilsonic sa po problémoch napokon uskutočnil v uskromnenej, jednodňovej podobe. Ani táto akcia sa nezaobišla bez problémov, keď koncert zrušila írska legenda My Bloody Valentine. Jediným zahraničným headlinerom tak zostal Dán Trentemøller.
5.6.2013 Slovenský Wilsonic opět vstává z mrtvých. Jako reakce na vlnu podpory z řad fanoušků na facebookovém profilu festivalu nyní přichází jednodenní obnovení původně dvoudenního Wilsonicu. Odehraje se v Refinery Gallery, v centru Bratislavy.
3.6.2013 Pohoda letos vytáhla opravdu velká esa. Jako jediný středoevropský festival zamluvila na trenčínské letiště nový projekt Thoma Yorkea Atoms For Peace, pozváním Nicka Cavea and the Bad Seeds se zařadila po bok velkých evropských festivalů.
28.5.2013 Slovenský festival zacílený na elektronickou hudbu, který zažíval znovuzrození po delší pauze, opět usíná. Bratislava se letos Wilsonicu opět nedočká, důvodem je malý zájem o lístky.
27.5.2013 Po minulom silnom ročníku, na ktorom zahrali aj Peter Hook z Joy Division, Xiu Xiu Larsen, Astronautalis alebo Bloodgroup, sa opäť v starej tehlárni v Drienovskej Novej Vsi uskutoční 14. a 15. júna POKEfest.
10.5.2013 Tri silné britské mená potvrdil na svoj prvý ročník bratislavský festival BA City Beats v uplynulých dňoch. Po dubstepovo-soulových Rudimental, nu-ravových Hadouken! prubudla do line-upu aj elektro-popová speváčka Katy B.

51-60 (257) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.