muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: SKYLINE

23.8.2012 Stálice domácí electro-popové scény Skyline oznamují změnu v sestavě. Opouští ji MC Nu C, a to - slovy samotné kapely - „po deseti letech, pěti stovkách koncertů a čtyřech deskách“.
26.6.2012 Krkonošské Kunčice nad Labem se v sobotu stanou dějištěm již jedenáctého Kunčice festu. Hlavními hosty tentokrát budou Monkey Business a slovenské kapely Inekafe a Horkýže slíže.
2.5.2012 Park Stromovka v pátek ožije dalším ročníkem Pražského majálesu. Na čtyřech koncertních scénách se během odpoledne a večera vystřídají přes dvě desítky populárních kapel z Česka i Slovenska, pátá stage bude patřit DJům.
25.4.2012 Po letech dvojích majálesů spojily obě veřejné univerzity sídlící v moravskoslezské metropoli síly a na 2. květen chystají do prostor Slezskoostravského hradu a Černé louky první společný Majáles Ostrava.
20.4.2012 Sezóna tradičních vysokoškolských oslav začíná. Jedny z prvních letošních koncertů pod širým nebem si budou moci užít (nejen) studenti z Hradce Králové. Šestý ročník Hradeckého majálesu proběhne 27. dubna v Šimkových sadech.
19.4.2012 Poslední prázdninový víkend, 24. a 25. srpna, bude ve Vroutku u Podbořan i tentokrát patřit festivalu Rock for Church(ill). Do této chvíle pořadatelé potvrdili účast čtyř zahraničních headlinerů a více jak deseti domácích kapel.
4.4.2012 Album Private Madness, Public Danger - prvotina Skyline s Markou Rybin - už má sice bezmála dva roky, zato videoklip ke z něj pocházející skladbě City Lights je čerstvou novinkou.
14.12.2011 Tento týden odehrajete v pražském Lucerna Music Baru váš tradiční vánoční koncert. Na co se můžou vaši fanoušci těšit? Tak hlavně to bude nářez jako vždy, koledy ani adventní klid slíbít nemůžeme.

1-10 (153) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.