muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: SKYE

21.10.2012 Britská zpěvačka Skye vydává po třech letech nové sólové album, jehož název zní Back To Now. Kolekce deseti písní, které produkoval cenou Grammy ověnčený Stephen Fitzmaurice, se na pultech objeví již příští pondělí.
22.7.2012 Z festivalovej mapy Európy lákal skoro najviac, trojica The Cure, Radiohead a Stone Roses hovorila za všetko. No nie všetko však bolo na lisabonskom festivale Optimus Alive tak ideálne, ako jeho program.
30.8.2011 Britská kapela Morcheeba si, jak se zdá, oblíbila Prahu. Loni na podzim vystoupili v SaSaZu, letos si pro koncert vybrali KC Vltavská. Minulý rok byl pro kapelu přelomový ale hlavně tím, že se k ní po několika letech sólové dráhy vrátila zpěvačka Skye Edwards.
7.10.2010 Už příští sobotu se u nás představí britská skupina Morcheeba, do jejíhož čela se letos vrátila zpěvačka Skye. S "comebackovým" turné už formace zavítala na festival Rock for People. Tentokrát odehraje samostatný koncert v pražském SaSaZu.
1.9.2010 Zkraje roku ohlásila britská Morcheeba návrat zpěvačky Skye do svých řad, čehož mohli čeští fanoušci být svědky už na královéhradeckém festivalu Rock for People. Další českou štaci teď kapela ohlašuje na 16. říjen.
23.2.2010 Ubehlo sedem rokov, odkedy charizmatická speváčka Skye Edwards stála naposledy na pódiu s bratmi Godfreyovcami pod hlavičkou skupiny Morcheeba. V apríli sa táto trojica dá opäť dokopy, aby zahrala na švajčiarskom festivale Caprices.
9.10.2009 Pražský koncert britské zpěvačky Skye, bývalé frontwomanky kapely Morcheeba, se přesouvá ze soboty 7. na neděli 8. listopadu. Mění se i místo konání: oproti dříve plánované Incheba Areně proběhne v klubu Roxy.
27.8.2009 Britská zpěvačka Skye vystoupí 7. listopadu v pražské Incheba Areně, kde se zastaví v rámci turné ke svému druhému sólovému albu. To nese pracovní název Keeping Secrets a s jeho vydáním se předběžně počítá ke sklonku letošního roku.
22.9.2008 Před rokem se v rámci koncertní série Euroconnections ve vyprodaném Paláci Akropolis představila francouzská skupina Nouvelle Vague a letos bude pódium patřit dalšímu z projektů skladatele Marca Colina - Hollywood, Mon Amour.
25.8.2007 Rekordní patnáctitisícová návštěva poctila debutní ročník Sázavafestu v jeho nové lokaci, Kácově na Kutnohorsku. My vám nyní přinášíme fotogalerii, která zachycuje mimo jiné koncerty Skye, Kosheen, Illustratosphere, dalších...

1-10 (27) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.