muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: SKINDRED

27.4.2010 The Prodigy, Morcheeba, Skunk Anansie, NOFX, Tricky, Archive, Does It Offend You, Yeah?, Juliette Lewis, Jello Biafra & Guantanamo School of Medicine, Gallows… a teď taky Editors, The Subways, Persiana Jones, Skindred a další.
16.4.2010 Welští ragga-metalisté Skindred u nás nedávno úspěšně koncertovali a při té příležitosti se nabízí představit i jejich stále ještě novou, celkově třetí desku. Určující postavou kapely je výtečný frontman...
15.7.2008 Letošní ročník festivalu Hodokvas proběhl o prvním srpnovém víkendu na letišti ve slovenských Piešťanech. V roli headlinerů se představili znovuzrození Sex Pistols, Cypress Hill, dále kapely Paradise Lost, Skindread nebo I am X.
24.6.2008 Rakúsky festival Nova Rock je udalosťou, ktorá sa zameriava skôr na kvantitu ako kvalitu. Z celkových 54 kapiel stojí za zmienku len niekoľko, či už v pozitívnom alebo negatívnom charaktere. Okrem iných vystúpili The Verve, Rage Against the Machine alebo Sex Pistols.
16.4.2008 Eugene Hütz prišiel s jeho cigánskou punkovou estrádou Gogol Bordello na Slovensko už šiestykrát a keďže nám novembrový koncert v Prahe unikol, na tom bratislavskom sme nemohli chýbať. Úlohy predskokana sa zhostili britskí Skindred.
1.12.2002 Mísení stylů v posledních patnácti letech oživilo scénu tvrdé hudby - stačí si vzpomenout na rap metal nebo industriální thrash. Ovšem známé přísloví 'všeho s mírou' platí i při kombinaci různých...

11-16 (16) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.