muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: SÍŇ SLÁVY

01.02. Bylo to na konci roku 2014, kdy jsme v rámci tohoto seriálu přistoupili k anketě, která měla posloužit k zmapování hudebních a muzikantských názorů čtenářů. Proč ne? Nebo prostě proč se zase jednou jen tak trochu nepobavit? A dalším důvodem je to, že tohle je už 300. díl seriálu Letem kytarovým světem…
30.9.2014 Dávno, dávno již tomu - tak začíná jeden proslulý český román, který je i povinnou školní četbou. Použil jsem ta slova proto, že nás napadlo po drahných letech zase udělat čtenářskou anketu. Ano, je dobré vystavět zpětnou vazbu i tímto směrem, a kromě toho - proč se zase jednou jen tak lehce nepobavit?
4.11.2006 V londýnském Earl's Court budou 15. listopadu předány letošní World Music Awards. Kromě celosvětově nejprodávanějších hudebních nahrávek uplynulého roku zde budou vyhlášena také kontinentálně nejúspěšnější alba a dvě speciální ceny.
30.11.2005 Americká rock´n´rollová síň slávy se zanedlouho opět rozroste. V březnu do ní budou uvedeny skupiny Black Sabbath, Lynyrd Skynyrd, punková legenda Sex Pistols i experimentátor David Miles.
16.3.2005 Irská kapela U2 byla v pondělí uvedena do rock'n'rollové síně slávy. Na slavnostním ceremoniálu v newyorském hotelu Waldorf Astoria ji do ní uvedl Bruce Springsteen, který do...

1-5 (5)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.