muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: SIN FANG

22.5.2013 Úterní večer v MeetFactory se nesl v duchu islandských premiér. Vůbec poprvé se českému publiku představil frontman Seabear Sindri Már Sigfússon se svým sólovým projektem Sin Fang a spolu s ním také dvojčata Jófríður a Ásthildur Ákadóttir, která vystupují pod společným aliasem Pascal Pinon.
14.5.2013 Upozornila na seba už v islandskej indie-country kapele Seabear, no svojou sólovou tvorbou ju už prerástla. Sóley má 22. mája namierené do Prahy, v Bratislave sa objaví 2. júna.
10.5.2013 Už o desať dní do Prahy premiérovo zavíta islandské folkové duo Pascal Pinon. V MeetFactory zahrá s ich krajanom, kolegom z vydavateľstva Morr Music Sin Fangom, s ktorým sú momentálne na spoločnom európskom turné.
8.6.2012 Vzhledem k náhlému onemocnění zpěvačky Sóley je bohužel zrušen dnešní koncert v pražském Paláci Akropolis. Spolu s ní se zdeměl představit i její další hudební kolega z Islandu, Sin Fang.
25.5.2012 Sóley a Sin Fang. Obaja sú členmi indie-folkových Seabear, obaja vydávajú pod nemeckým labelom Morr Music a obaja sú z Islandu. Spoločne sa predstavia i na európskom turné, ktoré má v našich krajoch dve zastávky.
2.5.2012 Polská nabídka alternativních festivalů se rozrůstá. V Białymstoku už brzy vypukne zajímavý Halfway Festival, nový koncept spojující dva menší festivaly, které si kladou za cíl představit různé tváře folku, alternativy a písničkářství.
9.11.2011 Sóley Stefánsdóttir alias Sóley je mladá islandská písničkářka, která před pár měsíci debutovala albem We Sink. Pár dní před festivalem Iceland Airwaves si Sóley našla čas a poskytla nám následující interview.
19.9.2011 Z Islandu vám píšeme o Islandu - přestože na severu ostrova v tuto chvíli sněží, v Reykjavíku se teplota statečně drží na letních 10°C. Každý hudební obchod minulý týden nově obměnil výlohu a jednou ze (dvou) změn byla deska k povšimnutí...
23.8.2011 Sóley, Berndsen, Reykjavík!, Just Another Snake Cult, Cheek Mountain Thief a částečně i Sin Fang byli mezi těmi, kteří letos vystoupili na každoroční letní islandské slavnosti Menningarnótt (Reykjavík Culture Night).
16.8.2011 Přestože se již může zdát, že se letošní festivalová sezóna pomalu chýlí ke konci, na Islandu tomu tak ještě zdaleka není. Hlavní festivalová událost se zde má teprve odehrát.

1-10 (10)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.