muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: SIN FANG BOUS

25.5.2012 Sóley a Sin Fang. Obaja sú členmi indie-folkových Seabear, obaja vydávajú pod nemeckým labelom Morr Music a obaja sú z Islandu. Spoločne sa predstavia i na európskom turné, ktoré má v našich krajoch dve zastávky.
19.9.2011 Z Islandu vám píšeme o Islandu - přestože na severu ostrova v tuto chvíli sněží, v Reykjavíku se teplota statečně drží na letních 10°C. Každý hudební obchod minulý týden nově obměnil výlohu a jednou ze (dvou) změn byla deska k povšimnutí...
23.8.2011 Sóley, Berndsen, Reykjavík!, Just Another Snake Cult, Cheek Mountain Thief a částečně i Sin Fang byli mezi těmi, kteří letos vystoupili na každoroční letní islandské slavnosti Menningarnótt (Reykjavík Culture Night).
16.8.2011 Přestože se již může zdát, že se letošní festivalová sezóna pomalu chýlí ke konci, na Islandu tomu tak ještě zdaleka není. Hlavní festivalová událost se zde má teprve odehrát.
4.3.2011 Sindri Már Sigfússon je plodný člověk. Vydává od roku 2007 už čtvrté album. Po druhé desce projektu Seabear je nyní na řadě následovník debutu Sin Fang Bous.
9.12.2010 Sindri Már Sigfusson své tvůrčí schopnosti nadále rozděluje mezi projekty Seabear a Sin Fang Bous. Zatímco první z nich se letos uvedl novým albem, druhý z nich se novinky dočká už pod zkráceným názvem Sin Fang na začátku toho nového.
15.1.2010 Zrekapitulovali jsme zlomy, objevy, alba, koncerty i zklamání uplynulého roku a dostáváme se k poslednímu bodu naší výroční rekapitulace. Ten by se dal charakterizovat prostou otázkou: Jaká jsou očekávání našich redaktorů od roku 2010?
30.4.2009 Island jako stát se potácí v hlubokém ekonomickém srabu, ale podle alba projektu Sin Fang Bous to zas tak zle nevypadá. A ruku na srdce, když si s spojíme jméno jediného protagonisty Sindriho Már Sigfússona s další kapelou...

1-8 (8)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.