muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: SIMIAN MOBILE DISCO

28.8.2014 Analogoví DJs z Británie Simian Mobile Disco se poprvé podívají do České republiky, 14. listopadu totiž vystoupí v pražské MeetFactory v rámci Stimul Festivalu pořádaného rádiem Wave.
15.4.2014 Sviatok elektronickej hudby u susedov? Okrem dobre známeho festivalu Nowa muzyka to je aj varšavský FreeForm Festival. Lineup akcie, ktorá sa uskutoční v máji láka na niekoľko zaujímavých zahraničných, ale i jedno veľké domáce meno.
22.2.2012 Britské elektronické duo Simian Mobile Disco ve složení James Ford a Jas Shaw připravuje nové album. Novinka Unpatterns, jejich čtvrtá deska, vyjde 14. května.
6.1.2012 Projekt The Last Shadow Puppets Alexa Turnera z Arctic Monkeys a Milesa Kanea (ex-The Rascals) nebol len jednorázovou záležitosťou. Podľa slov druhého menovaného sa kapela vráti, možno ešte tento alebo budúci rok.
18.4.2011 Přízvisko „sólový debut té zpěvačky z Gossip” ve skutečnosti není s tímto stroze nazvaným EP svázáno tak pevně, jak by se na první pohled mohlo zdát. Beth Ditto pro něj skladby sice skutečně napsala (a samozřejmě jim propůjčila i svůj hlas), dost výrazně ji v tom ale pomohlo produkční duo Simian Mobile Disco.
15.4.2011 Alternativa vůči našemu Rock for People, polský Heineken Open’er, přichází s jedním z hlavních headlinerů a navrch další desítkou potvrzených kapel. Nabitý program vypukne za necelé tři měsíce na letišti Babie Doły v Gdyni.
8.4.2011 Zatímco u nás velké taneční festivaly upadají, ne-li dokonce oznamují konec, v sousedním Rakousku je tomu právě naopak. Příznivci elektronické hudby v DJském i živém podání si na své určitě přijdou třeba na dvou tamních festivalech.
14.3.2011 Od polokulatého patnáctého ročníku festivalu Bažant Pohoda nás dělí necelé čtyři měsíce a jeho line-up má už v tuto chvíli okolo padesáti položek. Vypadl z něj sice bubeník Tony Allen, zato do něj přibyla řada hostí, kteří podtrhují tradiční programovou pestrost festivalu.
7.3.2011 Tanečná scéna má na festivale Bažant Pohoda svoje nezastupiteľné miesto a organizátori sa aj tento rok snažia priniesť do Trenčína výber z toho najlepšieho, čo v súčasnosti hýbe klubovým životom.
15.12.2010 Rebelka Beth Ditto, jejíž pronikavý hlas charakterizuje hudbu indie-rockových Gossip, za měsíc vydá sólovou EP desku, na které spolupracovala s britskými elektroniky Simian Mobile Disco.

1-10 (19) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.