muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: SIGUR ROS

28.5.2014 Tematické jazykové okénko. Islandsky stormur, estonsky torm, litevsky audra, lotyšsky vētra, německy Sturm, francouzsky tempête, rumunsky furtună, rusky, bělorusky, ukrajinsky, makedonsky a bulharsky буря.
19.5.2014 Jónsi, frontman islandských Sigur Rós, se po letech opět připomíná sólově. Svou skladbou Where No One Goes obohatil soundtrack k animovanému filmu Jak vycvičit draka 2.
11.12.2013 Prosinec je časem bilancování a nejzásadnější ze všech žebříčků už publikovala řada hudebních médií. Také my jsme pro vás vybrali celkem 25 desek, které z letošní úrody nejvíce oceňujeme a rozhodli se vám je naservírovat ve dvou dílech.
28.7.2013 Dvanáctý ročník festivalu Colours Of Ostrava se již podruhé odehrával v jedinečném industriálním areálu Dolních Vítkovic a jako každý rok nabídl rozmanitý program, zaměřený především na world music.
12.6.2013 Sigur Rós nedlouho po vydání své poslední desky Valtari začali lákat na další album Kveikur, ze kterého již vypustili první singly a video. Nyní nabízejí k poslechu kompletně celou nahrávku, kterou můžete okusit na jejich oficiální webové stránce.
4.5.2013 Sigur Rós rozšíří početnou řádku hudebníků, kteří se dočkali svých kreslených cameo rolí v kultovním animovaném seriálu Simpsonovi. Uhrančiví islandští post-rockeři se objeví v díle, který bude mít premiéru 19. května.
26.4.2013 Zmenu v smerovaní kapely ukázal už aj spomínaný Valtari, podľa ďalšieho singla z Kveikur sa Sigur Rós otočili aj vlaňajšiemu zvuku chrbtom. Po Brenninsteinn predstavujú Sigur Rós nový singel Ísjaki.
15.4.2013 První měsíce letošního roku pořádně rozvířily nabídku nových nahrávek. My jsme se však nyní rozhodli vám předložit náš redakční výběr desek, na něž pořád ještě s napětím čekáme. Je to soupis napříč žánry, tak snad si v něm najdete album, na které se těšíte s námi.
29.3.2013 Štyri obchody v Prahe by sa mali tento rok zúčastniť veľkej oslavy malých hudobných obchodov - Record Store Day. Akcia, ktorá už niekoľko rokov ponúka v konkrétny deň raritné, prevažne vinylové nahrávky sa odohrá už 20. apríla.
28.3.2013 Dělat stále totéž je nuda. Už žádné zpomalování, naopak: hymny. Sigur Rós vysílají další skladbu (se jménem totožným albu samému), tentokrát v živém provedení, které věští nový začátek. Trojčlenný orchestr útočí s dalším za zády.

1-10 (69) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.