muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: SHELLAC

30.1.2012 Zaslúžený trendesetter medzi festivalmi, barcelonská Primavera Sound, dnes na tlačovej konferencii zverejnila podstatnú časť line –upu.
31.5.2011 Primavera Sound. Festival, ktorý prináša aktuálne hudobné trendy, kultové kapely ovplyvňujúce podobu hudby viac ako 30 rokov, i najčerstvejších, vizionárov na prahu kariéry, počas niekoľkých dní ponúka všetko, po čom alternatívne ucho túži.
2.2.2011 Že na španělském festivalu Primavera Sound zahrají Pulp, Belle & Sebastian, The Flaming Lips, Animal Collective, The National nebo John Cale s orchestrem se ví už přes dva měsíce. Od té doby se ovšem line-up rozšířil už na více jak 120 položek.
4.1.2011 Po objevech a albech se konečně dostáváme k tématu, které je věnováno ryze živé muzice - tomu hlavnímu, na čem vše stojí. Zaměřujeme se nejen na koncerty jako takové, ale taky na jejich pořadatele nebo festivaly.
8.10.2010 Dva a půl roky po koncertu v Paláci Akropolis se do naší metropole vrátí Americká trojice Shellac. Dějištěm vystoupení se tentokrát stane smíchovský klub Futurum, kde kapela zahraje už tuto neděli.
4.6.2010 Primavera festival sa odohrával na rozpálenom výstavisku. Morom obkolesený areál vytváral krásne pozadie pre ešte krajšie koncerty, a svojím spôsobom aj prehlušil typické festivalové zápachy a stupňujúci sa neporiadok.
1.5.2008 Steve Albini je jednou z nejvýraznějších producentských osobností rockového světa, ostatně je podepsán pod deskami kapel jako Pixies, Nirvana, The Stooges nebo zpěvaček PJ Harvey a Joanny Newsom. Se svojí vlastní kapelou Shellac se teď do Prahy přijede představit v roli muzikanta a zpěváka.

1-7 (7)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.