muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: SEŘÍZENO NALADĚNO A NASTAVENO?

11.2.2016 Po potahání strun, které by se mělo skutečně stát nedílnou součástí naší běžné hráčské přípravy, pokračujeme tedy dále v seřizování našeho nástroje. V této fázi se nabízí ještě otázka, zda by se nově natažené struny měly alespoň částečně „zahrát“, než s nimi půjdeme, tak říkajíc naostro, do akce. :-)
13.1.2016 Takže dejme tomu, že máme natažené nové struny a přichází v diskuzích často propíraný zlomový bod a současně prostor pro „lidovou slovesnou tvorbu“ - tzn. vznik některých zavedených fám a mýtů. :-)
30.12.2015 Takže minule jsme důkladně vyčistili hmatník a kytaru vůbec, adekvátně promazali kovové pohyblivé součásti a dnes se tedy pustíme přímo do samotné výměny strunného potahu naší kytary.
31.10.2015 Možná někoho z vás překvapí, čím že to vlastně začínáme, ale téma celkové hygieny a čistoty ve vztahu k nástroji a jeho vlastnostem považuji opravdu za klíčové a zásadní. Často totiž právě v tomto bodě začíná u mnoha hráčů a uživatelů onen řetězec problémů, který na sebe následně váže další a další negativní jevy a fakta.
7.9.2015 Přátelé a příznivci hudby a kytary vůbec, dovoluji si vás přivítat u nového seriálu, jehož téma sice určitě úplně nové není, ale jak se říká a zde neméně platí - opakování je matka moudrosti -, ...

71-75 (75) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.