muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: SEMTEX CULTURE

6.9.2008 Letos Semtex Culture oslavil polokulaté páté jubileum a ve dvou rovinách se od klasického festivalového formátu více přiklonil k tanečním open-air partiesZahrát k tomu přijel mimo jiné Jamajčan Shaggy s kapelou nebo britští Kosheen.
2.9.2008 Jamajský dancehallový zpěvák Shaggy a britská electro-popová skupina Kosheen, tací byli hlavní headlineři pátého ročníku festivalu Semtex Culture, který se uskutečnil v sobotu v brněnském Mariánském údolí.
25.8.2008 Už popáté bude brněnské Mariánské údolí hostit multižnánrový festival Semtex Culture. Závěrečnou prázdninovou sobotu se na jeho čtyřech pódiích vystřídá mimo jiné jamajský reggae zpěvák Shaggy, britští electro-popaři Kosheen, houseová trojice X-Press 2 nebo drum’n’bassové legendy Bad Company.
29.7.2008 V Mariánském údolí na východním okraji Brna se 30. srpna uskuteční pátý ročník festivalu Semtex Culture. Coby headliner byl už před časem avizován jamajský dancehallový zpěvák Shaggy, k němuž nyní do soupisky přibyla dvojice britských elektronických projektů: X-Press 2 a Kosheen.
8.6.2008 Bombastic, Oh Caroline nebo Angel – to je jen několik hitů z repertoáru jamajského dancehallového zpěváka Shaggyho, který je prvním potvrzeným headlinerem pro pátý ročník festivalu Semtex Culture. Ten se uskuteční v pátek 29. srpna v Mariánském údolí v Brně.
11.9.2007 Čtvrtý ročník multižánrového festivalu Semtex Culture proběhl uplynulou sobotu v Mariánském údolí v Brně. My vám nyní nabízíme galerii z koncertů Asian Dub Foundation, Ralph Myerz & The Jack Herren Band, Lavagance, Tata bojs, Illustratosphere a Skyline.
6.8.2007 Další kapely z line-upu, novinky týkající se letošního ročníku i informace o doprovodném programu – to vše zveřejnili organizátoři čtvrtého ročníku brněnského festivalu Semtex Culture, posledního z významných letních open-air akcí v tuzemsku.
15.6.2007 Brněnský festival Semtex Culture poodhalil první detaily týkající se jeho plánovaného čtvrtého ročníku, který proběhne 8. září v Mariánském údolí. Hlavními hvězdami festivalu budou Asian Dub Foundation a Ralph Myerz & The Jack Herren Band.
31.10.2006 Výběr toho nejlepšího z tříleté historie multikulturního festivalu Semtex Culture nabídne DVD, které bude distribuováno coby příloha listopadového čísla časopisu Report.
14.9.2006 Nejen koncerty britské zpěvačky Skye, "inovovaných" Kosheen a domácí klubové špičky bylo o víkendu brněnské Mariánské údolí živo. Přinášíme vám pár obrazových vzpomínek na 3. ročník festivalu Semtex Culture.

1-10 (16) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.