muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: SEMTEX CULTURE 2008

6.9.2008 Letos Semtex Culture oslavil polokulaté páté jubileum a ve dvou rovinách se od klasického festivalového formátu více přiklonil k tanečním open-air partiesZahrát k tomu přijel mimo jiné Jamajčan Shaggy s kapelou nebo britští Kosheen.
2.9.2008 Jamajský dancehallový zpěvák Shaggy a britská electro-popová skupina Kosheen, tací byli hlavní headlineři pátého ročníku festivalu Semtex Culture, který se uskutečnil v sobotu v brněnském Mariánském údolí.
25.8.2008 Macka B, Ward 21 a Zion Train v čele silného obsazení bratislavského festivalu Uprising, Shaggy, Kosheen a X-Press 2 na brněnském Semtex Culture, punkeři UK Subs na Praděda festu a Apocalyptica na Rockfestu Strážnice – i tak vypadá poslední prázdninový víkend ve festivalových programech.
25.8.2008 Už popáté bude brněnské Mariánské údolí hostit multižnánrový festival Semtex Culture. Závěrečnou prázdninovou sobotu se na jeho čtyřech pódiích vystřídá mimo jiné jamajský reggae zpěvák Shaggy, britští electro-popaři Kosheen, houseová trojice X-Press 2 nebo drum’n’bassové legendy Bad Company.
29.7.2008 V Mariánském údolí na východním okraji Brna se 30. srpna uskuteční pátý ročník festivalu Semtex Culture. Coby headliner byl už před časem avizován jamajský dancehallový zpěvák Shaggy, k němuž nyní do soupisky přibyla dvojice britských elektronických projektů: X-Press 2 a Kosheen.
8.6.2008 Bombastic, Oh Caroline nebo Angel – to je jen několik hitů z repertoáru jamajského dancehallového zpěváka Shaggyho, který je prvním potvrzeným headlinerem pro pátý ročník festivalu Semtex Culture. Ten se uskuteční v pátek 29. srpna v Mariánském údolí v Brně.

1-6 (6)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.