muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: SEMTEX CULTURE 2007

11.9.2007 Čtvrtý ročník multižánrového festivalu Semtex Culture proběhl uplynulou sobotu v Mariánském údolí v Brně. My vám nyní nabízíme galerii z koncertů Asian Dub Foundation, Ralph Myerz & The Jack Herren Band, Lavagance, Tata bojs, Illustratosphere a Skyline.
3.9.2007 Osmnáctkrát a dost, řekli jsme si. Štafetu po festivalové sezoně pozvolna přebírá opět ta klubová, a proto je tento díl našich pravidelných tipů pro letošní rok tím posledním. Pokud jsme vás během uplynulých měsíců na některou z akcí navnadili, jsme jedině rádi.
3.9.2007 Festivalové léto pomalu končí a živá muzika se přesunuje zpět do hal a klubů. Nejinak tomu bude i v Jihomoravském kraji. A ačkoli nabídka koncertů bývá v září poněkud chudší, najdeme v Brně a okolí na začátku klubové sezóny řadu zajímavých vystoupení.

6.8.2007 Další kapely z line-upu, novinky týkající se letošního ročníku i informace o doprovodném programu – to vše zveřejnili organizátoři čtvrtého ročníku brněnského festivalu Semtex Culture, posledního z významných letních open-air akcí v tuzemsku.
15.6.2007 Brněnský festival Semtex Culture poodhalil první detaily týkající se jeho plánovaného čtvrtého ročníku, který proběhne 8. září v Mariánském údolí. Hlavními hvězdami festivalu budou Asian Dub Foundation a Ralph Myerz & The Jack Herren Band.

1-5 (5)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.