muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: SELFBRUSH

23.10.2006 Od uplynulé soboty až do konce tohoto týdne probíhá v několika pražských kulturních stáncích festival Komiks Fest. Netřeba dodávat, že tím hlavním, okolo čeho se vše točí, jsou komixy a s nimi spojené diskuze, filmové projekce, divadelní představení, ale také hudba.
29.9.2006 V polovině září zahájili jeseničtí Priessnitz koncertní turné ke své aktuální desce Stereo, v jehož rámci zatím odehráli tři koncerty. Ta rozsáhlejší část turné se však stále chystá.
8.8.2006 O prvním srpnovém víkendu proběhl v areálu ostrova v obci Sázava na Benešovsku již tradiční festival Sázavafest. Letos přivítal Boban i Marko Markovic Orkestar, Manau, Banco de Gaia a mnohé další.
5.3.2006 Skupina selFbrush koncem února ukončila působení ve své dosavadní sestavě. Z kapely se tak stává one-man projekt Vaška Havelky, který po hlavičkou Selfbrush již několikrát sólově vystoupil.
23.1.2006 V rámci projektu Future Line, jehož cílem je představit široké veřejnosti méně známé, ale o to zajímavější kapely a projekty, se v pražském Paláci Akropolis zítra představí písničkář Vašek Havelka a také formace Marek Dusil a Moje kapela.
7.1.2006 Špičky domácí hudební scény se koncem ledna sejdou v pražském Paláci Akropolis, aby podpořily občanské sdružení Gaudia bojující proti rakovině.
5.12.2005 Na trhu se vtěchto dnech objevuje kompilační album Autumn Harvest obsahující výběr dvaceti skladeb současných českých interpretů.
12.11.2005 Tradiční Free Mondays si nyní začínají pěkně konkurovat. Pondělní koncerty zdarma se totiž nyní konají jak v klubu Roxy v centru Prahy, tak v prostoru Abaton ležícím nedaleko pražské Palmovky.
19.2.2005 Kapela OTK příliš často nekoncertuje a to především kvůli producentskému vytížení jejich frontmana Ondřeje Ježka. Proto by mělo jejich příznivce potěšit jejich plánované turné, které se...
14.2.2005 Irská trash folková dvojka Semafors zahraje v klubu Metropolis po boku americko/českého projektu KingSelf ...

22-31 (31) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.