muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: SCORPIONS

29.2.2016 V zaplněné O2 Areně vystoupila 27. února legendární německá kapela Scorpions, která na aktuálním turné slaví padesát let své existence. Ze zakládající sestavy se v Praze objevil pouze kytarista Rudolf Schenker.
28.1.2016 Scorpions jsou od roku 2010 na monstrózním světovém turné, přičemž v loňském roce se představili na koncertě v Pardubicích a letos vystoupí v pražské O2 Areně, kde zahrají největší hity své pět desetiletí trvající hudební kariéry.
13.2.2012 Rock jako žánr přichází do let, a tak budeme stále častěji zažívat situace, kdy slavní veteráni porůznu chytračí s vlastním odchodem na odpočinek. Takoví Kiss jednou nejspíš na dalším velkolepém turné oslaví pětadvacet let od chvíle...
2.12.2011 Tento týden vydávají svá debutová alba dvě finalistky letošního ročníku Česko Slovenské SuperStar - Gabriela Gunčíková a Alžběta Kolečkářová. Následují tak Martina Haricha, který své první album představil už před nedávnem.
25.5.2011 Rok po vystoupení na předvolebním mítingu ČSSD se do Ostravy vracejí němečtí rockoví veteráni Scorpions. Zahrají 3. června na stadionu na Bazalech a vzhledem k plánovanému ukončení své činnosti se zde možná zároveň rozloučí s tuzemskými fanoušky.
12.10.2010 Most mezi klasikou a rockovou scénou, ať už se to nazývá symphonic metalem, neoclassical metalem či jinými roztomilostmi? Vlastně ano! Člověk, který se nejen podepsal na základech budoucího triumfu Scorpions...
1.2.2010 Německá hard-rocková kapela Scorpions vydá 19. března nové album Sting in the Tail. S největší pravděpodobností ale přitom půjde o její poslední studiový zásek. Její členové se totiž rozhodli po pětačtyřiceti letech kariéru ukončit.
25.7.2007 S novinkou Humanity Hour 1 přicházejí němečtí melodičtí hard rockeři přesně 35 let po vydání své prvotiny Lonesome Crow. Než o albu napíšete, že je šedivé a průměrné, je třeba si trošku zvyknout...
1.6.2007 Hudební kritikou mnohdy vysmívaní, fanoušky bezmezně milovaní, pohybují se němečtí Scorpions na scéně již přes čtyři desetiletí. Jejich model melodického nekonfliktního metalu byl v minulosti často napodobován i u nás...
21.5.2007 Scorpions, jedna z nejúspěšnějších německých rockových kapel, vydávají 25. května nové album Humanity Hour 1 a v rámci doprovodného turné zavítají také do našich končin.

1-10 (14) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.