muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: SAZAVAFEST

22.6.2016 Sázavafest vytahuje své eso z rukávu! Po devíti letech se na festival vrací skvělá zpěvačka Skye. Ta v roce 2007 v Kácově strhla tisíce fanoušků a slavila tehdy velké úspěchy. Není tedy divu, že se rozhodla vrátit zpět a potěšit sázavské fanoušky znovu. Spolu s ní přijede i kolega Ross, se kterým tvoří populární skupinu Morcheeba.
30.4.2015 Letošní Sázavafest, který se uskuteční ve Světlé nad Sázavou od 30. 7. do 1. 8., potvrzuje další zahraniční hvězdu, osvědčenou legendu elektronické scény Kosheen (GB). Na festivalu se objeví již potřetí.
29.7.2014 Stejně jako na festivalech Rock For People a Přeštěnice bude i na Sázavafestu, konajícím se v zámeckém parku ve Světlé nad Sázavou, samostatné pódium, na jehož dramaturgii se podílí Muzikus.
2.3.2014 Sázavafest, který se letos opět uskuteční v zámeckém parku ve Světlé nad Sázavou, bude ve znamení elektroswingu, vystoupí formace Bart and Baker a Klischée, své zastoupení však budou mít i stálice české hudební scény.
11.6.2013 Britská pětice Hadouken!, která se pohybuje někde mezi dance-punkem, new rave a electro housem je potvrzená jako headliner srpnového Sázavafestu.
15.2.2013 Už od podzimu je známo, že festival Sázavafest se pro letošek opět stěhuje na nové místo. První zahraniční jména hostů, kteří se mezi 1. a 3. srpnem představí v zámeckém lesoparku ve Světlé nad Sázavou, se ale odtajňují teprve nyní.

1-10 (55) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.