muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: SÁZAVAFEST 2012

31.7.2012 Pouhé 2 dny zbývají do zahájení letošního 12. ročníku Sázavafestu, a proto vám přinášíme festivalového průvodce, který se jistě hodí každému, kdo se na festival chystá.
31.7.2012 Skupina Academix vystoupí na Jam stage tradičního multikulturního festivalu Sázavafest v pátek 3.srpna ve 13:00 hod. Mladé středoškoláky, kteří hrají rockovou muziku, svedl v roce 2011 dohromady preventivní program na podporu volnočasových aktivit...
23.7.2012 Benešovský Sázavafest sa necelé dva týždne pred jeho štartom potýka s problémami. Vďaka odpadnutiu niekoľkých sponzorov je nútený zrušiť vystúpenie headlinera Kaiser Chiefs.
10.6.2012 Soutěž Šance Muzikus byla v letošním roce omezena nejen na autorskou tvorbu, ale také na zpěv v českém či slovenském jazyce. I přesto se přihlásilo celkem 272 kapel majících chuť si zahrát na festivalech Rock for People, Sázavafest a Open air Musicfest Přeštěnice.
30.5.2012 Letošní ročník soutěže Sázavafest Battle zná patnáctku nejúspěšnějších kapel. Prvními vítězi, jenž získávají možnost vystoupení na srpnovém Sázavafestu, jsou indie-rockové kapely Dolls in the Factory a Bros 'n' Beasts. Osud dalších třinácti je ve vašich rukou.
28.4.2012 Máte kapelu a je pro vás složité zahrát si na festivalu? Pak vám připomínáme důležitou věc. V těchto dnech přináší portál Muzikus.cz všem registrovaným kapelám možnost přihlásit se do soutěží Šance Muzikus a Sázavafest Battle.
17.4.2012 Hrajete se svou kapelou české nebo slovensky zpívané písně a chtěli byste se předvést na některém ze tří zavedených českých hudebních festivalů? Máte šanci!
4.4.2012 Souvenir: The Singles 2004-2012, tak zní název připravované kompilace britské kytarovky Kaiser Chiefs, která vyjde začátkem června. Sám název prozrazuje vše podstatné. Objevit se na ní mají všechny singly ze čtyř dosud vydaných studiových alb.
25.3.2012 Také v letošním roce dává Muzikus.cz možnost začínajícím, talentovaným a nadějným kapelám i sólovým muzikantům představit se na benešovském Sázavafestu. Co pro to udělat? Stačí mít na našem portálu profil a mp3, přihlásit se a zaujmout.
18.3.2012 Britská kytarovka Kaiser Chiefs bude headlineovat letošní Sázavafest. Loni vydala už svou čtvrtou desku, my si teď ale připomeneme její debut a snad největští hit z něj, Everyday I Love You Less and Less.

1-10 (14) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.