muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: SÁZAVAFEST 2011

11.5.2011 SilesiJAH All Stars a Sonicates se stali prvními vítězi soutěže Sázavafest Battle. Za své favority je určila porota a dala jim tak šanci zahrát si na letním Sázavafestu. Totéž čeká i jednu z osmi kapel, které byly porotou vybrány do užšího výběru. Rozhodnutí už je jen na vás!
11.4.2011 Úderem půlnoci byly uzavřeny přihlášky pro soutěž Sázavafest Battle, kterou společně pořádají portál Muzikus.cz a festival Sázavafest. Všem kapelám, projektům i sólistům děkujeme za zájem a přejeme hodně štěstí ve hře o jeden ze tří hracích časů na letním Sázavafestu!
4.4.2011 Nezadržitelně se blíží léto a s ním i velké open air festivaly včetně Sázavafestu. Právě s ním Muzikus.cz tradičně pořádá soutěž Sázavafest Battle, která je otevřena všem talentovaným kapelám i sólistům.
25.3.2011 Už příští sobotu se v pražském Kulturním centru Vltavská uskuteční Jarní Sázavafest, tradiční klubová odnož letního festivalu. O další zahraniční jméno se rozrostl i line-up letního Sázavafestu, ke kterému navíc stále probíhá talentová soutěž mladých kapel.
22.3.2011 Po nedávno oznámených zahraničních hvězdách jako Hurts, The Subways, Irie Révoltés, Alphaville a dalších jménech, jsme tu s dalším zahraničním interpretem. Multižánrovost na Sázavafestu doplní německá jazzová partička Jazzanova.
5.3.2011 Pamatujete na pondělí? Slovenský Grape Festival potvrdil jako jedny ze svých letošních headlinerů americké Interpol a český Sázavafest britské Hurts. Nakonec se ale druhé zmíněné kapely dočkají i návštěvníci prvního zmíněného festivalu.
28.2.2011 Britské synthi-popové duo Hurts čeká 13. března vyprodaný koncert v pražském Lucerna Music Baru. Fanoušci, na něž se vstupenky nedostaly, ovšem nemusejí zoufat. Skupina se do Česka vrátí ještě v létě, kdy bude jednou z hvězd Sázavafestu.
23.2.2011 Ctíme tradice a stejně jako v předchozích letech přinášíme ve spolupráci s letním open-air festivalem Sázavafest soutěž Sázavafest Battle. Přihlašovat se do ní mohou talentované kapely, které mají ambici představit se na letošním ročníku zavedeného festivalu.
4.2.2011 Za svou dosavadní desetiletou existenci už vystřídal Sázavafest tři místa konání. Po Týnci nad Sázavou, Sázavě a Kácově se letos opět přestěhuje a přesně za půl roku se poprvé představí ve svém novém útočišti.
1.2.2011 V pražském Kulturním centru Vltavská se 2. dubna od 17 hodin uskuteční Jarní Sázavafest, který návštěvníky jaksepatří navnadí na Sázavafest letní. Ten proběhne ve dnech 4. - 7. srpna 2011 v Benešově u Prahy.

11-20 (25) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.