muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: SÁZAVAFEST 2011

16.8.2011 Sázavafest se poprvé uskutečnil v Benešově a hostil řadu jmen na čele s Hurts, Kosheen, Nouvelle Vague nebo Belleruche. My vám nyní nabízíme stručný fotoreport.
29.7.2011 Sonicates, mladé indie-rockové duo ze slovenského Bardejova, oznámilo konec své poměrně slibně rozjeté kariéry. Podle stručného oznámení, které dvojice zavěsila na svůj profil na Facebooku, nedojde ani k vydání slibovaného debutového alba.
14.7.2011 Vystoupení britské kytarové trojice The Subways bude jedním z hlavních bodů letošního Sázavafestu, který se uskuteční o prvním srpnovém víkendu v Benešově. Ani na pozdim však fanoušci nebudou muset sténat.
24.6.2011 Sázavafest, který se koná letos od 4. -7. srpna v Benešově u Prahy připravuje mimo hudební produkce i lekce Zumby. Na závěrečný den festivalu si Instinkt scéna nachystala Urbano zumba latino...
10.6.2011 Soutěž Šance Muzikus, která nabízí kapelám majícím na portálu Muzikus.cz profilovou prezentaci možnost vystoupení na festivalech Rock for People a Sázavafest, čeká poslední fáze. Tou bude pondělní koncert v pražském Music City.
7.6.2011 Vítězové soutěže kapel Sázavafest Battle jsou konečně kompletní. Po kapelách Sonicates a SilesiJAH All Stars, které jako své favority určila porota, známe také jméno vítěze fanouškovského hlasování.
2.6.2011 Finále českého národního kola mezinárodní soutěže kapel Emergenza, které proběhlo tuto neděli, bylo tak trochu ve znamení zvratů a překvapení. Jasným favoritem mezi čtrnácti finalisty se zdála až do poslední chvíle velice nadějná kapela The Colorblinds.
1.6.2011 Celkem 293 kapel se přihlásilo do soutěže Šance Muzikus, která nabízí možnost vystoupení TalentJamstage festivalu Rock for People a Jamstage Sázavafestu. Ve druhé fázi, která právě nastala, jde o výběr šesti finalistů, kteří se na společném koncertě utkají o festivalové hrací časy.
1.6.2011 Letní festivalová sezóna pomalu ťuká na dveře a s ní se přiblížil i termín letního Sázavafestu. Kdo ještě není rozhodnutý, který festival letos navštíví, tomu může pomoci při výběru zajímavá nabídka pořadatelů festivalu.
17.5.2011 Máte kapelu a chcete si zahrát na některém z největších českých hudebních festivalů? Máte šanci! Muzikus má pro vás k dispozici tři hrací časy na scéně TalentJamstage na festivalu Rock for People a dva hrací časy na Jamstage na Sázavafestu.

1-10 (25) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.