muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: SASAZU

16.4.2014 Do pražského klubu SaSaZu míří britská indie folková kapela Passenger, jež pochází z anglického Brightonu. Jejím frontmanem je zpěvák a kytarista Mike Rosenberg, který již vydal pět sólových desek a s Passenger pak dosud jediné album Wicked Man's Rest v roce 2007.
20.3.2014 Britská indie-rocková čtveřice Bastille odehrála 18. března ve vyprodaném pražském klubu SaSaZu svůj první koncert v Čechách. Čerství držitelé Brit Award v kategorii Objev roku do Prahy zavítali v rámci evropského turné k desce Bad Blood.
4.2.2014 Elektronické duo Disclosure míří do Prahy, a to 14. března. To už víme dávno, ale pozor, mění se místo konání koncertu. O lístky byl velký zájem, proto přichází změna klubu, místo Roxy vystoupí britská dvojka v SaSaZu.
19.8.2013 V poslední době jsme se v našich fotoreportážích věnovali zejména festivalovým koncertům. Ale hudba u nás žije i v klubech. Najdeme ji také v halách, na ulicích nebo v zahradách. Tato fotogalerie je výběrem toho, co nás v posledních měsících nejvíce nadchlo mimo prostory velkých festivalů.
26.4.2013 Ve vyprodaném pražském klubu SaSaZu zahrála 24. dubna populární americká indie-rocková formace Imagine Dragons. Šlo o vůbec první vystoupení lasvegaských draků u nás a nutno podotknout, že v podstatě předčilo veškerá očekávání.
11.3.2013 Pětadvacetiletá americká zpěvačka a rapperka Ke$ha poprvé přijede koncertovat do České republiky. Její evropské turné zahrnuje i zastávku v pražském klubu SaSaZu, a to 18.července.
11.3.2013 Imagine Dragons je americká rocková kapela z Las Vegas, v jejich hudbě však uslyšíte i prvky hip hopu a elektroniky. V loňském roce vydala debutové album Night Visions a v dubnu se budeme moci přesvědčit o tom, jak zní naživo.
22.10.2012 Pečení vaření Kosheen se po nedlouhé době opět vracejí do Česka a na Slovensko. Už 15. listopadu zahrají v pražském klubu SaSaZu, o den později pak bude jejich koncert hostit ještě bratislavský klub Loft.
13.10.2012 Všichni fanoušci beatboxu by si měli udělat večer 25. října volno, aby nepromeškali zásadní událost. Přijede totiž rakouská pětice Bauchklang (neboli „dobrý tón“), která patří mezi špičku evropské beatboxové scény.

1-10 (71) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.