muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: SAŠA LANGOŠOVÁ

27.06. Alexandra Langošová se se svojí kapelou November 2nd po osmileté hibernaci vrací na scénu. Muzikanti kolem zpěvačky a kytaristky stylově navazují na svoje...
25.6.2009 Série Prague International Bluenight připravila na léto tři koncerty. Prvním z nich bude vystoupení akustického neo-soulového zpěváka Vinxe, dalším Saši Langošové z November 2nd spolu s americkým baskytaristou Michaelem Viscegliou a na závěr dojde na americké Project/ Object.
8.6.2007 narozena: v minulém století, ba tisíciletí; ráda poslouchám...
25.11.2005 Kytarovka November 2nd představila na svém nedělním koncertu v pražském Paláci Akropolis za účasti řady hostů na živo svou novou desku Little Miss Behavin' and the Troublemakers.
15.11.2005 Hranicko-pražská skupina November 2nd v neděli v pražském Paláci Akropolis pokřtí svou druhou desku Little Miss Behavin' and the Troublemakers.
11.3.2005 Hranicko-pražská skupina November 2nd slibuje na letošní rok vydání dlouho očekávaného následovníka svého tři roky starého debutu Midnight Desert. Nová deska má pracovní název Miss...

1-6 (6)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.