muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: SÁRA VONDRÁŠKOVÁ

15.11.2013 „Můj vztah k lidové tvorbě a k lidové tradici je takový neutrální, nejsem ani příliš velký fanoušek, ani příliš velký odpůrce, spíš jsem takový pozorovatel z povzdálí,“ přiznává upřímně v níže přiloženém rozhovoru Mikoláš Růžička.
30.9.2013 Debutující tuzemská písničkářka Sára Vondrášková alias Never Sol představila před naplňenou Akropolí materiál ze své dlouho očekávané desky Under Quiet, která se během večera dočkala svého pokřtění. Mimo vlastní kapelu ji přišlo doprovodit také několik hostů...
28.5.2013 Téměř po roce od zrušení plánované tuzemské premiéry islandské zpěvačky Sóley přijela tato charismatická umělkyně do pražského klubu MeetFactory onu ztrátu vynahradit. První diváci, kteří byli ve středu večer vpuštěni do sálu, popadli bílé krychličky na sezení a jali se jimi obklopit pódium...
24.5.2013 Druhá várka Islandu dorazila do MeetFactory. Po pondělním vystoupení Sin Fanga a Pascal Pinon se o dva dny později představila na stejném místě také jejich krajanka Sóley, která si stejně jako její kolegové zároveň odehrála svojí českou premiéru.
14.2.2013 Úterní večer v Akropoli patřil novým projektům starých i nových tváří. Mikoláš Růžička (alias jedna polovina Republic of Two) pokřtil debutové album svého nového sólového projektu PIANO.

1-5 (5)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.