muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: RYBIČKY 48

26.4.2012 Letošní ročník VUT majálesu Brno proběhne třetího května v v areálu kolejí Pod Palackého vrchem. Festival bude mít 2 stage - na té zvané Starobrno zahrají Rybičky 48, držitelé ceny Anděl za kapelu roku Mandrage nebo španělští ska-punkeři The Locos.
10.1.2012 Festival Noc plná hvězd se v tomto roce uskuteční podvacáté. A také naposledy. Slova zveřejněná na oficiálních stránkách hovoří jasně: „Jubilejním dvacátým ročníkem se v Třinci na Borku uzavře letitá historie jednoho z největších a zároveň nejstarších festivalů u nás.“
20.12.2011 Audiovizuální projekt Gorillaz Sound System, to je první ohlášený bod třetího ročkínku Open Air Festivalu, který se uskuteční od 9. do 11. srpna na letišti v Panenském Týnci. Ba co víc, pořadatelé jej pasovali do role headlinera.
22.6.2011 Už o tomto víkendu se na fotbalovém stadionu Borek v Třinci uskuteční devatenáctý ročník festivalu Noc plná hvězd. Zahraničními headlinery budou Mr. Big, Gamma Ray, Pro-Pain a Wizard.
26.4.2011 Jednu z nejstarších majálesových tradic si drží Plzeň, ostatně letos se v západočeské metropoli bude slavit už podvaadvacáté v řadě. Vše vypukne v pátek na náměstí Republiky, v sobotu se pak dění přesune do lochotínského amfiteátru.
23.4.2011 Ani Brnu se nevyhnou oslavy studentského majálesu. Hlavní program se odehraje v pátek 29. dubna ve Sportovním areálu Hněvkovského v Komárově. O den dříve se na koupališti Riviera uskuteční také „konkurenční“ Čarodějáles.
21.1.2011 Tentokrát zakotvíme u bigbítu. Se svými letošními headlinery se začínají chlubit taky alespoň co do žánrovosti muziky spřízněné festivaly Noc plná hvězd, Basinfirefest a Benátská noc.
24.11.2010 Kapely Rybičky 48 a Mandrage odehrají v rámci probíhajícího Nebepeklo Tour koncert v pražském Lucerna Music Baru, kam si prý připravují speciální akustický vánoční set, vánoční dárky pro fanoušky a spoustu dalších překvapení.
19.8.2010 Poslední prázdninová sobota bude v Kolíně patřit čtrnáctému ročník festivalu Natruc. Tradiční dějiště na Kmochově ostrově letos kromě domácích kapel přivítá i dva hosty ze zahraničí: českými pódii ověřené punk-rockery Green Frog Feet z Německa a indie-rockové melancholiky Aim z Itálie.
20.7.2010 Areál pod hradem v Kadani na Chomutovsku přivítá tuto sobotu sedmý ročník festivalu Vysmáté léto. Hlavními headlinery letošního ročníku budou stálice českých klubových a festivalových pódií, finští rockeři Waltari, kteří představí své loňské album Below Zero.

1-10 (38) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.