muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: ROSKILDE FESTIVAL 2012

10.5.2012 Zpěvačka Björk se léčí se zánětem v krku, omezuje koncertování a ruší vybraná festivalová vystoupení. Včera byly odvolány její koncerty na Primavera Sound, Balaton Sound a Afisha Picnicu, dnes jej bohužel následuje i tuzemský festival Colours of Ostrava.
23.4.2012 Dánský festival Roskilde, který se uskuteční na začátku července poblíž stejnojmenného města, zveřejnil na svém webu plakát s 93 novými jmény.
22.4.2012 Legendárni The Cure sa v lete po štyroch rokoch vrátia na európske pódia a odohrajú bohaté festivalové turné, ktoré začne v máji na Pinkpope v Holandsku a skončí začiatkom septembra na Electric Picnic v Írsku.
9.3.2012 Jeden z největších evropských festivalů, dánský Roskilde, již oznámil headlinery pro svůj 42. ročník, který se uskuteční od pátého do osmého července ve stejnojmenném městě nedaleko metropole Kodaně.

1-4 (4)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.