muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: ROOTS MANUVA

4.7.2011 Britský raper Rodney Smith, svetu známy pod menom Roots Manuva vydá 26. septembra pod sublabelom Ninja Tune - Big Dada svoju novinku nazvanú 4everevolution.
21.6.2011 Dechovka i techno, diskotékoví hrdinové 80. let i současná alternativa – i takové kontrasty se dají vysledovat v programu Donauinselfestu. Osmadvacátý ročník největšího rakouského festivalu se vstupem zdarma bude probíhat od pátku do neděle na ostrově Donainsel ve Vídni.
11.4.2010 Súrodenecké festivaly Szigetu - Volt a Balaton Sound a Hegyalja Fesztivál potvrdzujú ďalšie kapely, ktoré zavítajú počas letnej festivalovej sezóny do Maďarska. Časť svojho line-upu má zverejnený aj Hegyalia festival.
11.3.2010 Festival Hip Hop Kemp v srpnu proběhne už po deváté a proto se jeho organiztoři symbolicky rozhodli po prvních devět březnových dnů postuplně odtajňovat první potvrzené účinkující letošního ročníku, který proběhne od 19. do 21. srpna ve Festivalparku na letišti v Hradci Králové.
3.8.2009 Co spolu sdílejí Speech Debelle a Roots Manuva? Styl, label, barvu kůže, původ a nově i účast na letošním ročníku polského festivalu Nowa Muzyka. Ten tak dostává další, dubový, rozměr. Novými přírůstky do programu jsou i The Bug a King Cannibal.
10.6.2009 Před časem ohlásil bratislavský Uprising Reggae Festival britské The Skatalites coby první headlinery svého druhého ročníku a teď k nim přidává dalšího tahouna. Poslední srpnový víkend na Zlaté piesky zavítá také rapper Roots Manuva.
15.3.2006 Britský hudebník a MC Roots Manuva (Loni jsme jej mohli vidět například na festivalu Pohoda na Slovensku) v současnosti vydává své čtvrté řadové album.
14.2.2006 Živé DVD a CD animovaných Gorillaz, o kterém jsme vás informovali již na podzim, se začíná rýsovat a doznává se konkrétní podoby.
20.1.2006 Raper Roots Manuva, kterého naši fanoušci měli možnost vidět v létě na trenčínském festivalu Pohoda, vydá 13. března svou novou desku nazvanou Alternately Deep.
25.11.2005 Parta animovaných opiček, kapela Gorillaz zaznamenala svůj nedávný koncert v manchesterském Operním domě a v dohledné době jej vydá na DVD.

1-10 (13) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.