muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: ROMAN HOLÝ

2.4.2013 Päť rokov po výborne prijatom albume Gorila vs. Architekt pripravuje svoju sólovú novinku Vladimir 518 z PSH. V posledných dňoch na svojom Facebooku zverejňoval mená producentov, ktorí mu na album prispeli a ide o pomerne širokú a rozmanitú zbierku mien.
28.9.2011 Český národ projevuje svou hrdost jen ve výjimečných případech, z nichž se naprostá většina překrývá s výhradně úspěšným koncem sportovních akcí. Přitom je celá řada důvodů, proč být na tuzemské rodáky náležitě pyšný.
12.12.2010 Matěj Ruppert, Narozen: 12. 3. 1978 Praha, Rád poslouchám: Funk, pop, někdy i dobrej hard rock, Kde hraji: Monkey Business, Neruda a G-point Hunters, První vystoupení: Vlčnovské slavnosti s folklorním souborem Rosenka...
15.5.2010 Co čekat od projektu Neruda skladatele Romana Holého a zpěváka Matěje Rupperta? Rozhodně nic ve stylu taneční podoby jejich kapel Monkey Business nebo G-Point Hunters. Neruda šokuje už obalem využívajícm motiv souložícího starého...
9.4.2010 Nerudaje plnohodnotná skupina Matěje Rupperta a Romana Holého, v níž působí další zajímavé osobnosti domácí hudební scény. Společně stvořili dvanáct nerudných písní postavených na výbušné změti hypnotických kytarových riffů...
10.12.2009 Hudební skladatel a guru českého funku Roman Holý společně se zpěvákem skupiny Monkey Business Matějem Ruppertem chystají na přelomu roku pro svoje fanoušky hudební překvapení.
11.3.2009 Monkey Business právě dokončili své již šesté řadové album s názvem Twilight of Jesters? a jak je u nich zvykem ,opět si do studia pozvali několik zajímavých hostů jako jsou Glenn Hughes nebo Ashley Slater (Freak Power).
29.7.2008 Zpráva o úmrtí Pavla Grohmana otřásla koncem minulého týdne českým hudebním světem. V reakci na tragickou událost se rozhodli pořadatelé Sázavafestu uspořádat vzpomínkový jam, ve kterém vzdají hold spoluzakladateli skupiny Chinaski přední čeští hudebníci.
10.3.2008 Autopilote, projekt vzešlý ze spolupráce Romana Holého, Pavla Fajta, Ondřeje Smeykala a Yumiko Ishijima, právě vydává své debutové album nazvané Ido. Vítejte v multikulturním globálním hudebním světě se všemi jeho klady i zápory.
8.3.2007 Letní festival Sázavafest v letošním roce změní místo svého konání. Oproti předcházejícím ročníkům se jeho sedmý ročník uskuteční v městečku Kácov na Kutnohorsku.

1-10 (18) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.