muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: ROLLING STONES

3.10.2012 Jednou z najdiskutovanejších tém tohto roka v hudobných kruhoch je oslava päťdesiatky Rolling Stones. Napriek tomu, že k očakávanému turné, či koncertom pravdepodobne nedôjde, k výpravnej knihe pribudne do konca roka dokument i ďalšia z kolekcie výberoviek.
28.8.2012 Před časem The Rolling Stones slibovali, že na podzim začnou pracovat na novém albu. A slib splnili dokonce s předstihem. Jak zpěvák Mick Jagger informoval na Twitteru, formace s přípravami nového materiálu začala v jednom z pařížských studií.
1.8.2012 Violista a zpěvák Jiří Kabeš nastoupil do skupiny The Plastic People Of the Universe v roce 1970 a s tímto legendárním souborem vystupuje a natáčí desky do dneška. V minulosti byl rovněž členem kapel Půlnoc, Velvet revival, Echt! a Teenagers...
26.7.2012 Už druhý krát tento mesiac je song dňa venovaný kapele Rolling Stones. Po päťdesiatom výročí prvého koncertu, dnes jej excentrický frontman Mick Jagger oslavuje 69. narodeniny. Všetko najlepšie!
16.3.2012 I když to nikdy nebylo oficiálně oznámeno, tak všechny náznaky směřovaly k tomu, že k padesátiletému výročí od svého vzniku The Rolling Stones pojedou obří turné. Jenže plánovaná koncertní šňůra se minimálně o rok posouvá.
16.8.2011 Ambiciózní projekt Micka Jaggera s názvem SuperHeavy se kvapem blíží k vydání debutového alba. Je tedy už nejvyšší čas představit z netrpělivě očekávané novinky videoklip k prvnímu singlu Miracle Worker.
24.5.2011 Frontman The Rolling Stones Mick Jagger oznámil, že světlo světa spatřila nová superskupina Super Heavy. Superlativy jsou tentokrát opravdu na místě, protože ji tvoří opravdu hvězdná jména.
10.2.2011 Za pětatřicet let se toho dá stihnout hodně. The Rolling Stones se chtějí svým fanouškům pochlubit, jak více než tři dekády prožili oni, a to opravdu luxusním boxsetem, který nejlépe charakterizují čísla, která udávají počty obsaženého materiálu.
6.12.2010 Basista, který si své renomé vydobyl po boku Milese Davise, Stinga, Madonny a především v The Rolling Stones, jejichž je sice neoficiálním, ale přesto nesmírně důležitým, pátým členem.
13.10.2010 Po remasterech a na gramofonové desce, v takové verzi Rolling Stones vydají příští měsíc všechny svá alba a to pohromadě ve dvou limitovaných boxech.

1-10 (54) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 další posounout vpřed na konec

 
 
přečtěte si
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.