muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: ROE-DEER

24.6.2004 Již tuto sobotu proběhne v Brněnském Mariánském údolí multukilturní festival Semtex Culture, který kromě živých kapel nabídne spoustu Dj´s, divadel, filmů a dalších doprovodných akcí.
9.3.2004 Celou řadu spřažených hostů bude na svých 8. narozeninách ve čtvrtek 11. března v klubu Roxy hostit pražská kapela Southpaw.
19.9.2003 Pražští Roe-deer patřili v poslední době mezi kapely, jejichž strmý vzestup nemohlo zdánlivě nic zastavit. Leda... oni sami.
28.4.2003 Vystopovat rozdíly mezi debutem pražských Roe-Deer, albem Everforever, a novinkou Aquaparty není tak složité. Nedostavilo se tolik hostů, aranže skladeb jsou vcelku prosté, kapela nehledá...
29.1.2002 Takže bych chtěl poděkovat Roe-deer, Globusu, Anglosasům a všem bohům a Bohům, co jich člověk vymyslel. Díky Disorientrovi (guitar, back vocal), že podle zlatého dandyovského pravidla býti sám sobě...

61-65 (65) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.