muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: ROE-DEER

12.6.2006 Druhý den festivalu Mezi ploty byl ve znamení o něco zvučnějších jmen než den předchozí. Občas jsem si připadala jako tenisový míček, který létá...
1.5.2006 České Budějovice zažily jedinečnou hudební událost, o kterou se postaraly dvě české kapely se stylem vonícím britskými ostrovy...
22.4.2006 Angličané z Prahy. Výstižnější název mě pro kapelu Southpaw momentálně nenapadá. Hrají hudbu ze Spojeného Království tady v českých luzích a hájích a… mají úspěch.
20.3.2006 Zachraňte singly, zvolali u Escape a pokusili se tuzemské posluchače nadchnout pro tento v našich končinách zcela opomíjený formát. A nezačali špatně, první dvě vlaštovky představují nové skladby...
17.3.2006 Pondělní večer v pražském Abatonu se tentokrát opět ponese v kytarovém duchu. Co jiného bychom dnes koneckonců mohli čekat od kapel Roe-Deer a Living Room...
28.2.2006 Label Escape se rozhodl rezignovat na oficiální i neoficiální ceny naší hudební scény. Proč by „escapaci“ také čekali, až je někdo ocení, když si takové slavnostní předávání mohou udělat sami a navíc v kruhu rodinném?
21.2.2006 Už podruhé si dají umělci vydávající u labelu Escape spadajícího do portfolia EMI dostavení v pražském Paláci Akropolis. Čtvrteční večer tak návštěvníkům Akropole nabídne vcelku pestrý program.
3.2.2006 O novém dvojalbu skupiny Southpaw Heart Disk, které vyjde 1. března, jsme vás již informovali. U této příležitosti skupina vyrazí na velké koncertní turné.
24.1.2006 Již ve čtvrtek se v pražském Abatonu uskuteční přeložený koncert loňského objevu domácí rockové scény, skypiny Clou, a jejich hostů – kapely Roe-Deer a rakouských Fortunas Favourites.
12.1.2006 Domácí Roe-Deer a také talentovaná rakouská indie kapela Fortunas Favourites vystoupí 26. ledna jako předkapela na koncertu skupiny Clou v pražském Abatonu.

41-50 (65) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.