muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: ROE-DEER

20.3.2008 Pražská část filmového festivalu Febiofest nabídne i v letošním roce bohatý doprovodný hudební program na dvou scénách. Probíhat bude od 28. března do 4. dubna v prostorách multiplexu Village Cinemas na Andělu.
7.2.2008 Společný koncert si na příští středu do pražského Lucerna Music Baru připravila trojice kytarovek: staří známí zástupci pražské indie scény Roe-Deer, emocoreoví The Airbags a jejich rakouští spřízněnci Fortunas Favourites.
19.12.2007 Poslední předvánoční sobota možná některým příznivcům pražské klubové scény přinese dilema. Na výběr totiž budou mít premiéru projektu Ghostmother, vystoupení Roe-Deer nebo akustický set Letů mimo.
9.10.2007 Aneta Langerová odstartovala v brněnské hale Vodova své turné po vlastech českých a slovenských. Podpořena svou kapelou, skupinou Roe-deer a norskou zpěvačkou a klávesistou Nathalie Nordnes předvedla plně profesionální koncert dokazující, že k titulu první české superstar opravdu nepřišla jako slepá k houslím.
20.9.2007 Již toto úterý zahájí zpěvačka Aneta Langerová halové koncertní turné ke svému druhému studiovému albu Dotyk, které vyšlo v květnu, v jehož rámci společně se svou kapelou navštíví jedenáct českých měst a tři slovenská. Pro rozjezd bylo zvoleno Brno a tamní hala Vodova.
5.9.2007 Zítřejším koncertem skupin Roe-Deer, Living Room a Dorian Gray´s Prostitutes v pražském klubu Rock Café odstartuje společný charitativní projekt labelu Championship Records a občanského sdružení Bumbaris Paris, které si klade za cíl podporovat boj proti rakovině.
3.8.2007 Podobně jako v předchozích dvou letech bude poslední srpnová sobota v areálu Vostrov v Hněvousicích u Mnichova Hradiště na Mladoboleslavsku patřit festiválku Summer Aquaparty.
30.5.2007 Šestnáctý ročník festivalu Mezi Ploty přinesl do psychiatrické léčebny v Praze-Bohnicích spostu zvučných jmen. Za všechny jmenujme například Wohnout, Annu K., The Nihilists, Priessnitz, Southpaw, Bruna Ferrariho nebo Ewu Farnou.
23.5.2007 Tuto sobotu a neděli se v pražských Bohnicích uskuteční poslední část hudebně-divadelního festivalu Mezi Ploty. Představí se kapely jako Olympic, Wohnout, Gaia Mesiah, Priessnitz, Anna K. a mnoho dalších.
4.5.2007 Areál Výstaviště v pražských Holešovicích byl v první květnový den doslova nabytý oslavami. Zatímco na Křižíkově fontáně slavili příznivci KSČM a ČSSD, o pouhých pár desítek dál metrů se rozjížděla oslava majálesu.

11-20 (65) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.