muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: ROE-DEER

29.4.2007 Benefiční festival Mezi Ploty se už po několik let snaží odstraňovat bariéry široké veřejnosti před tématy okolo psychiatrie a také v letošním roc návštěvníkům tří vybraných psychiatrických léčeben přinese bohatý program napříč kulturním spektrem od worshopůl a výtvarných dílen přes divadlo až po hudbu.
12.3.2007 Skupina Roe-Deer natočila coververzi písně You Really Got Me z repertoáru kapely The Kinks, která bude zanedlouho použita v zatím utajované reklamě. Ještě předtím si ji však zájemci mohou volně stáhnout prostřednictvím MySpace.
7.3.2007 Majáles, oslava krás studentského života, se po roce opět blíží. Nejvýraznější akcí v tomto směru je u nás bezesporu putovní festivalu Český Majáles, který letos na přelomu dubna a května zavítá do deseti měst po celé republice.
6.3.2007 Poslední březnový večer bude v pražském Abatonu zasvěcen jarní klubové mutaci festivalu Sázavafest. Na dvou živých scénách se v rámci akce představí mimo jiné rakouská kytarovka Fortunas Favourites, slovenší skáčkaři Polemic, či domácí skupiny Post-It, Southpaw, Roe-Deer, Švihadlo, nebo Sto zvířat.
1.3.2007 Jednou z hlavních hvězd nadcházejícího patnáctého ročníku festivalu Benátská noc, který proběhne od 27. do 29. července v Malé Skále na Jablonecku, bude britská zpěvačka a baskytaristka Suzi Quatro.
5.2.2007 Španělští Cat People a tuzemští The Prostitutes, dvojice kapel čerpajících z postpunkového a novovlného odkazu kytarovek 80. let, tento týden odehraje dvojici společných koncertů: nejprve ve středu večer v brněnském klubu Fléda a o den později pak v pražském Paláci Akropolis.
24.12.2006 Personální změna v uplynulých dnech potkala pražskou kytarovku The Prostitutes. Ta se po dvou letech společného hraní rozloučila se svým dosavadním baskytaristou Markem Jukeboxem, jehož místo nyní nově zaujímá Šmity známý z kapely Roe-Deer.
22.12.2006 Již tradiční předvánoční dýchánek si na zítřek do pražského Rock Café připravila kytarovka Roe-Deer, která letos vydala své nové album Take.
11.12.2006 Roe-Deer ve čtvrtek zahráli v ostravském Boomerangu a my jsme byli u toho. Nyní vám proto z kocnertu přinášíme fotogalerii...
10.12.2006 Svůj poslední letošní koncert v pražské metropoli kapela Clou odehrála v rámci rozlučkového miniturné se svým loňským albem Postcards, díky kterému o skupině přecijen ví o pár uší více.

21-30 (65) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.