muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: ROD STEWART

28.3.2013 Rod Stewart připravuje novou studiovou nahrávku, která ponese název Time. Album vyjde 6. května a bude obsahovat dvanáct písní, z nichž většinu si zpěvák sám napsal a produkoval.
17.11.2008 Hudební scénu pravděpodobně čeká další reunion. Jak britskému tisku sdělil zpěvák Rod Stewart, ke společnému setkání se po více než třiceti letech odhodlali členové blues-rockových The Faces.
26.6.2007 Pražské Expres Radio odvysílá v neděli 1. července v přímém přenosu vzpomínkový koncert uspořádaný u příležitosti nedožitých šestačtyřicátých narozenin princezny Diany na londýnském stadionu Wembley.
30.12.2006 Po čtyřech albech série The Great American Songbook se Rod Stewart vrátil k rockovému repertoáru. Zvolil však stejnou strategii jako při předchozích přejatých baladách swingové éry...
30.12.2006 Řádem Rytíř britského impéria se po novém roce budou moci honosit rockeři Rod Stewart a také Bono z irských U2. Oba ocenění získají za dlouholetý přínos hudebnímu průmyslu.
4.11.2006 V londýnském Earl's Court budou 15. listopadu předány letošní World Music Awards. Kromě celosvětově nejprodávanějších hudebních nahrávek uplynulého roku zde budou vyhlášena také kontinentálně nejúspěšnější alba a dvě speciální ceny.
14.2.2006 Jak jsme vás již před časem informovali, skupina The Rolling Stones odehraje na pláži Copacabana v brazilském Rio de Janeiru speciální koncert pro dva miliony svých fanoušků. Celá akce se uskuteční již tuto sobotu a tak není divu, že přípravy jsou v plném proudu.
3.1.2006 I dnes pokračujeme ve výčtu zajímavých hudebních událostí roku 2005. Co zajímavého se stalo od května do srpna si můžete připomenout právě zde!
2.1.2006 Střapatý hudební chameleon svůj zastřený a kdysi daleko výraznější chraplavý hlas propůjčil již počtvrté do služeb projektu hudebních evergreenů. Jména autorů jazzových, swingových a standardů budí úctu...
21.11.2005 Na vánoční trh přichází kolekce raritních nahrávek The Rolling Stones, CD a DVD s koncertem skupiny Queen v opeře, nebo kolekce zamilovaných hitů Bee Gees.

1-10 (17) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.