muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: ROCKOVÉ KURZY

06.06. Píše se rok 1997 a já oslovuji Richarda Scheuflera, dnes profesora na Mezinárodní konzevatoři Praha, jestli by si nechtěl v létě zalektořit na Rockových kurzech. Hned při prvním...
11.11.2016 Někdy okolo roku dva tisíce mi jeden známý trumpetista navrhl, jestli bych s ním nejel na jakési hudební kurzy. Měl jsem tehdy jiné plány, a tak jsem ho prostě a jednoduše poslal do háje.
3.1.2015 Psal se začátek července 2008 a něco viselo ve vzduchu, jen jsem nevěděl co. Podivný intenzivní pocit jakéhosi očekávání něčeho neznámého mi nedovoloval ani pořádně spát. Blížil se můj plánovaný výlet za hranice Prahy, a zejména za hranice všedních dnů.
20.12.2011 Tentokrát nás v kytarovém workshopu čeká swingová dvanáctka - opět si dáme praktický tip jak pro doprovod, tak pro sólovou improvizaci.
25.11.2011 V tomto dílu kytarového workshopu si společně posvítíme na mixolydický modus – a to jak v doprovodech, tak v sólovém hraní.
Ve stavbě akordů budeme vycházet...
14.11.2011 Za týden se z vás profík v žádném oboru nestane. Deset dnů Rockových kurzů vám může ukázat cestu, jak na to. Myslím, že i zkušení muzikanti si mohou ujasnit spoustu věcí či nasát tvůrčí inspiraci a atmosféru.
20.9.2011 V tomto díle navážeme na spojování power akordů z předchozí lekce a nejprve si ukážeme jeden melodický tip, který na ně lze použít.
25.8.2011 Vítám všechny z vás, kdo se pokouší trefit do šesti strun, u kytarového workshopu Rockových kurzů! V tomto díle si posvítíme na stavbu takzvaných „power chords"...
4.6.2011 V tomto pilotním dílu připravovaného seriálu workshopů najdete zkrácenou verzi mé skladby To má být vše?, vydané na CD Sběrné suroviny v následujícím obsazení...
5.4.2011 „Ty se jedeš učit rock?!“ Přizvedlé obočí i koutky úst… Zpravidla na takovou otázku odpovídám s úsměvem: „Ano.‘‘ Jak totiž ve třech minutách někomu vysvětlit, co vás pudí k tomu...

1-10 (19) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.